ALBUMY PREZENTACYJNE i OFERTOWE

AKCESORIA DO ALBUMÓW

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Bywacie Państwo na targach?, wystawach i prezentacjach?. Lubicie zapewne gdy materiały promocyjne lub ofertowe znajdują się w estetycznych przyciągających wzrok albumach?. Bardziej z całą pewnością zwracacie na takie wykonanie swoją uwagę. I dlaczego samemu nie zapadać w pamięć potencjalnych klientów takimi publikacjami?. Przecież to takie proste. Ma być prościej?, nie ma problemu. Nawet proste wydruki nabiorą powagi i solidności gdy do naprawdę zwykłych kartek zastosujemy eleganckie grzbiety, na przykład w kolorze odpowiadającym kolorom naszej firmy. Ot po prostu, jak nas widzą tak nas piszą.

Albumy ofertowe, są w formacie A4. Mogą mieć 10, 20, 30 lub więcej przezroczystych kieszeni, w których umieszcza się broszury, ulotki i inne formy materiałów promocyjnych. Teczka ofertowa to również doskonały pomysł na umieszczenie swoich osiągnięć – można traktować ją jako swojego rodzaju portfolio do pokazywania potencjalnym klientom, zainteresowanym współpracą z nami. Album ofertowy, dostępny w naszym sklepie online, ma mocny grzbiet, który nadaje się do zadruku. W zależności od jego pojemności zadruk może wynosić nawet kilkadziesiąt milimetrów. Sprzedajemy również teczki ofertowe z przezroczystą kieszonką, do której można włożyć np. wizytówkę firmy czy małą ulotkę.

Teczki ofertowe, oprócz typowo reklamowego przeznaczenia, można również wykorzystać do celów porządkowych w biurze. Jakie jest Państwa zadanie? Koniecznie trzeba zaskoczyć pozytywnie swoich kontrahentów i pokazać się od profesjonalnej strony ze swoją ofertą. Na szczęście obecnie można wybierać i przebierać. Można dostosować kolorystykę, wielkość i obszerność. Nic nie ogranicza w prezentacji ofert własnej firmy.

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE