top of page

DRUKI do pobrania

 

Dla wygody Państwa zamieszczamy druki do samodzielnego pobrania. Tym samym chcemy skrócić czas potrzebny na wypełnienie i przesłanie dokumentów. Jesteśmy pewni, że nasza inicjatywa przypadnie Państwu do gustu.

Zamieszczamy na tej stronie druki w formacie PDF które w znaczący sposób ułatwią dostosowanie i komunikację. Nie trzeba jechać, nie trzeba dzwonić, wystarczy pobrać sobie i gotowe. Druki są udostępnione bezpłatnie dla każdego. Zgłoszenia, wnioski, ewidencja, wszystko w jednym miescu. Mamy nadzieję że nasza inicjatywa spotka się z zadowoleniem Państwa.

 Zapraszamy do korzystania. Druki jak sama nazwa wskazuje służą do łatwiejszej komunikacji i sprawniejszemu załatwianiu spraw związanych z tematem kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Część z nich może wydać sie archaiczna gdyż dotyczy kas fiskalnych z kopia papierową i elektroniczną. Nie mniej jednak wielu z Państwa może nadal być użytecznym narzędziem do usprawnienia codziennych potrzeb. 

Wszystko to jest uzupełniem kas fiskalnych gdyż KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Ofertą są kasy online, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, metkownice. KasFisk jest autoryzowanym przedstawicielem i serwisem największych firm w obszarze urządzeń fiskalnych - kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Kompletna oferta?, oczywiście! nie zawiera ukrytych dopłat. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej.

Uruchomiona jest już nowa strona z drukami - NOWE DRUKI - i to właśnie tam znajdują się "gorące druki", odpowiadające urządzeniom wersji online - https://www.kasfisk.com/nowe-druki.

bottom of page