KASY FISKALNE ONLINE NOVITUS

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

kasy_fiskalne_online_raty_warszawa.jpg

Kasy fiskalne online Warszawa i drukarki fiskalne online, to produkty Novitus znanej w Polsce z niskich cen które nie wykluczyły solidności.

Obecna innowacja - kasy fiskalne online, jeszcze bardziej umacnia w przekonaniu że produkty Novitus  znajdują się na najwyższym poziomie technologicznym. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 1 milion kas fiskalnych to produkty Novitus.

Po prostu Novitus kasy fiskalne warszawa i jesteś w dobrym towarzystwie!.

Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych. Dlatego właśnie firma Novitus stała się partnerem firmy KasFisk.

Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty. Dzięki gęstej sieci dystrybucji i serwisu produkty Novitus są dostępne w całym kraju i służą zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Kasy fiskalne, a także inne urządzenia i rozwiązania systemowe opatrzone marką Novitus znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, między innymi w sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, w stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników. Firma KasFisk od początku swej działalności współpracuje z firmą Novitus mając pewność co do oferowanych produktów, ich dostępności, działania i jakości. Obecnie zastosowano system gwarantujący stabilną pracę, a platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autoryzacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Kasfisk_firmy_kasa_fiskalna

BIURO HANDLOWE

03-216 Warszawa

ul. Modlińska 6 lok.112

w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

SERWIS

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Miodowa 5

kasa_fiskalna_warszawa_tanio_kasy_fiskalne
kasy fiskalne online_warszawa_kasfisk.jp

<img src='http://kasfisk.com/v2/thumbs.php?size={t}&url={url}'>

© 2014 by KasFisk. Proudly created - aservice