PAPIER FOTOGRAFICZNY

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE PAPIERY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

Wszystko co najważniejsze przy wyborze papieru fotograficznego:
• Gramatura – to ona określa sztywność zdjęć, ich wytrzymałość, a także przeznaczenie. Im mniejsza gramatura, tym słabsza jakość wydruku.

• Powłoka – zdjęcia z założenia powinny mieć połysk. To właśnie powłoka decyduje o tym, jak będzie on silny. Na rynku występują różne rodzaje papierów fotograficznych, w tym przede wszystkim matowe, półmatowe, błyszczące, półbłyszczące, perłowe czy jedwabne.

• Format – decyduje o rozmiarze zdjęcia. Istnieje cała paleta różnych rozmiarów, a najpopularniejszym jest papier fotograficzny A4.

• Gradacja – informuje nas o możliwości dostosowania kontrastu.

• Gładkość – im papier fotograficzny jest gładszy, tym większa szansa na odwzorowanie wszystkich detali.

• Jasność – nie każdy papier jest jednakowo biały, a czasami dla podkreślenia tego faktu, używane są środki chemiczne, które po pewnym czasie tracą intensywność.

Efektowny wydruk atramentowy może zostać zagwarantowany nie tylko przez sam rodzaj użytego atramentu, ale też właściwy papier fotograficzny do drukarki. Próba wydruku na zwykłym papierze kserograficznym może nie dać pożądanych rezultatów. Papier ten, ze względu na swoje właściwości, powoduje powstawanie efektu rozpływania atramentu i falowania kartki. Aby uzyskać piękne zdjęcia, należy użyć odpowiedniego papieru fotograficznego. Rozwiązania dla wszelkiej działalności, rozwiązania w każdym przedziale cenowym. Tak, to możliwe, od małych kas online dla mechaników do gastronomii. Każda opcja jest możliwa, tym bardziej że oparta na najlepszych producentach krajowych. Bez znaczenia co klient wybiera może być pewien że zakup będzie w rozsądnym przedziale cenowym, krótko mówiąc będzie tanio. Gotowe rozwiązanie jest kompletne, nie zawiera dodakowych dopłat i kosztów. Mówisz czego potrzebujesz, KasFisk ma ofertę. KasFisk jest to partner i przedstawiciel najlepszych producentów kas i drukarek fiskalnych. Od lat wprowadzamy rozwiązania markowych producentów i wspieramy naszych klientów. KasFisk to nie tylko urządzenia fiskalne, to także wyposażenie dodatkowe, terminale płatnicze, wagi, metkownice, czytniki kodów. Kasy online które stają się codziennością są w stałej ofercie i w każdej możliwej konfiguracji. Obsługujemy klientów w Warszawie i miastach wokół. Kompletna oferta?, oczywiście! nie zawiera ukrytych dopłat. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej. Oczywiście prowadzony jest Autoryzowany serwis dla potrzeb naszych klientów jest dostępny. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści wszystkiego dopilnują.