SPINACZE BIUROWE

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE SPINACZE DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Oferujemy spinacze biurowej do papieru i kartek w różnych kolorach i niskiej cenie. Spinacze krzyżowe, okrągłe i trójkątne. Jest to tak zwana galanteria biurowa, niby drobiazgi, niby nic wielkiego ale zawsze należy do grupy "przydasie".
Banalnie, do czego służy spinacz biurowy?. Służy do utrzymania ze sobą kilku kartek papieru. Użycie spinacza biurowego nie niszczy spinanych kartek, więc jest rozwiązaniem optymalnym gdy zależy nam na nie uszkodzonych papierach.
Spinacze są świetnymi, uniwersalnymi produktami, które zawsze warto mieć pod ręką. Nie zabierają wiele miejsca a naprawdę ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Oferujemy tylko jakościowo dobre produkty które nie zawodzą swoich użytkowników.
Po prostu patronujemy najlepszym ale jednocześnie prostym rozwiązaniom. Wszystko to jest uzupełniem kas fiskalnych gdyż KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Ofertą są kasy online, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, metkownice. KasFisk jest autoryzowanym przedstawicielem i serwisem największych firm w obszarze urządzeń fiskalnych - kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Kompletna oferta?, oczywiście! nie zawiera ukrytych dopłat. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej.