TABLICE I AKCESORIA

 

wkaźniki, magnesy, bloki i papier do tablic, folie, antyramy prezentacyjne, tablice

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

Tablice suchościeralne doskonale nadają się do używania w biurach i szkołach. W zależności od potrzeb można wybrać tablicę Nobo Standard ze stalową powierzchnią lakierowaną lub tablicę Nobo Biznes z bardziej odporną powierzchnią porcelanową utwardzoną w temperaturze 800 st. C.
Tablica lakierowana suchościeralna magnetyczna polecana jest do mniej intensywnych zastosowań. Jeśli tablica będzie bardzo intensywnie używana (dużo pisania, wycierania) zaleca się wybranie tablicy porcelanowej (suchościeralna magnetyczna ceramiczna), gwarantującej komfort użytkowania oraz długą, bezproblemową eksploatację.
Tablice szkolne i biurowe muszą charakteryzować się najwyższą odpornością na uszkodzenia, zarysowania, muszą zapewnić wieloletnią bezproblemową eksploatację. Dlatego do celów szkolnych polecamy tablice ceramiczne (porcelanowe). Tablice posiadają specjalny aluminiowy profil, który pozwolił nam zaproponować najwyższej jakości powierzchnię ceramiczną z dożywotnią gwarancją w przystępnej cenie: są to tablice szkolne o wymiarze 100x170cm. Jest to doposażenie firmy która rozwija się i rozpoczyna wyjście na szerokie wody. Od lat zapewniamy poczucie spokoju, komfotu i przeświadczenia że pieniądze wydane na urządzenia fiskalne zostały dobrze ulokowane. Firma KasFisk patronowała i nadal patronuje najlepszym rozwiązaniom i najlepszym krajowym producentom. Bazujemy na najlepszych, na stabilnych i sprawdzonych producentach. Firma KasFisk dostarcza kasy fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze - także oczywiście w ramach programu Polskabezgotówkowa. Serwisujemy, szkolimy, fiskalizujemy czyli zapewniamy opiekę najszerszą z mozliwych. Instalujemy i serwisujemy nowoczesne urządzenia fiskalne dla każdego biznesu: zarówno dla małego jak i dużego sklepu, małej gastronomii, baru, kawiarni, restauracji oraz innych w sektorze handlu detalicznego i usług.
Wszystkie ceny które prezentujemy na naszej stronie internetowej są kompletne. Oznacza to, że nie stosujemy ukrytych dopłat.