ZSZYWKI

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE ZSZYWKI DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Ktoś zapyta o co chodzi? Przecież to zwykły drut który złączy kilka, lub kilkadziesiąt kartek. Prawda?. No nie do końca. Wysokiej jakości zszywki są istotne, aby uzyskać doskonały efekt zszycia stron, kartonów. Komu się nie zdarzyło "zblokowanie" zszywek w zszywaczu. Komu nie przydarzyło się wejście do mechanizmu zszywającego kilku zszywek na raz!. Oj są takie akcje. Dlatego bardzo ważne w tym drobiazgu jest wykonanie. Wykonanie jakościowe, metal z jakiego wykonano zszywki, proces obróbki cieplnej i tak dalej i tak dalej. Naprawdę tylko dobre jakościowo akcesoria są godne uwagi  i Państwa pieniędzy. Osobnym zagadnieniem jest przeznaczenie zszywek. Nie wolno stosować zszywek przeznaczonych do papieru do łączenia kartonu lub obwolut plastikowych. Jedno że nie zadziała a drugie że są to wyrzucone pieniądze. Podwójnie - raz że zszywki się zużyły, dwa że trzeba zakupić kolejne, nowe zszywki.

Niech chcesz kaleczyć palców ? - zobacz rozwiązanie - rozszywacze ! Jest to dodakowe wyposażenie gdyż firma KasFisk patronowała i nadal patronuje najlepszym rozwiązaniom i najlepszym krajowym producentom. Bazujemy na najlepszych, na stabilnych i sprawdzonych producentach. Firma KasFisk dostarcza kasy fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze - także oczywiście w ramach programu Polskabezgotówkowa. Serwisujemy, szkolimy, fiskalizujemy czyli zapewniamy opiekę najszerszą z mozliwych. Instalujemy i serwisujemy nowoczesne urządzenia fiskalne dla każdego biznesu: zarówno dla małego jak i dużego sklepu, małej gastronomii, baru, kawiarni, restauracji oraz innych w sektorze handlu detalicznego i usług.
Wszystkie ceny które prezentujemy na naszej stronie internetowej są kompletne. Oznacza to, że nie stosujemy ukrytych dopłat.