KasFisk - solidny doradca i realizator zakupów

 

Jesteśmy prężną firmą skupiającą się na jak najlepszej obsłudze sektora biznesowego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji najrozmaitszych zadań, co przekłada się na czytelne relacje z klientami.

Doradztwo w realizacji zakupów w najlepszej cenie i wysokiej jakości, szybkia dostawa jest priorytetem w prowadzonej działalności usługo-doradczej.

Każdy z klientów jest traktowany w sposób indywidualny i otrzymuje tylko taki produkt, którego potrzebuje.

Własny transport pozwala na skrócenie czasu który jest potrzebny aby Państwa zamówienie docierało jeszcze szybciej.

 

OFERTA

B2B

kasy fiskalne tanio__warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa

 

Cel - osiąganie najlepszego poziomu obsługi

 

Państwa oczekiwanie zasługuje na to by w końcowym etapie zostać spełnione wysokością osiągniętych oszczędności wraz z jakością otrzymanego produktu. Wiemy, że każdy klient jest inny i dlatego nasza oferta w połączeniu z naszym doświadczeniem, daje bardzo szybko efekty, dlatego finalnie możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb. Wyróżniamy się tym, iż nie tylko jesteśmy w stanie zaproponować całościową ofertę  dopasowaną do Państwa potrzeb, ale również nie boimy się podejmować wyzwań.

 

Przekonanie, że możemy wypełnić Państwa oczekiwania.

 

Pełne zaangażowanie, i dozorowanie Państwa zamówienia aż do przekazania go do Waszych rąk, tego pewnie oczekujecie. Ale i my  również liczymy na to samo z Państwa strony przy składaniu zamówienia.

Wiemy z doświadczenia, że tylko dzięki pełnemu zaufaniu i wymianie informacji osiągniemy wspólne rozwiązania i sukces, co będzie wartością dodaną do Państwa biznesu.

Nasza misja to zadowolenie ze wspólnej działalności.

 

 

 

 

Doświadczenie w sytuacjach niezwykłych

 

Sytuacje z jakimi dotychczas się spotykaliśmy związane z nagłymi potrzebami Klientów zmotywowały nas do realizowania rozwiązań zupełnie niestandartowych, ala w końcowej fazie dawało to podniesieniem jakości usług, efektem było przekonanie Klientów że zawsze mogą na nas liczyć.

Jesteśmy otwarci na każdego klienta,  nie różnicujemy  czy wydaje na nasze produkty 200,00 złotych czy 10,000 złotych. Każdy jest traktowany w szczególny sposób i dokładamy pełnego zaangażowania by był spokojny o swoje potrzeby.

 

 

W jaki sposób pomagamy w zwiększeniu zysków?

 

Zakupy - bezpośrednia realizacja – nie musicie Państwo angażowć się do śledzenia cen na rynku w celu realizacji zakupów, gdyż to wszystko możemy zrobić My, wspólnie ustalamy jedynie listy produktów wraz z kwotą którą chcecie przeznaczyć na realizację zamówienia.

Wartością dodaną przy współpracy z kasfisk, jest osobisty doradca ds. zakupów,  jest to oczywiste odciążenie przy realizacji zakupów osoby która do tej pory się tym zajmowała.

Również dla Państwa wygody jest uruchomiony sklep internetowy w którym znajdują się niezbędne produkty do prowadzenia działalności. Jest oczywistym to, że jeżeli jakiegoś produktu nie uda się tam odszukać to po informacji zwrotnej zdobywamy go dla Państwa.

 

 

 

     Dostarczamy:

 

 • materiały biurowe
 • kasy i drukarki fiskalne wraz z pozostałymi urządzeniami (skanery, wagi itp.)
 • opiekę serwisową urządzeń fiskalnych
 • oprogramowanie do prowadzenia działalności
 • materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych
 • urządzenia biurowe
 • materiały do wysyłek
 • ergonomię pracy
 • wyposażenie do organizacji
 • sprzęt komputerowy
 • oprogramowanie komputerowe.
kasy fiskalne tanio__warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa