top of page

B 2 B

KasFisk - solidny doradca i realizator zakupów

 

Jesteśmy prężną firmą skupiającą się na jak najlepszej obsłudze sektora biznesowego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji najrozmaitszych zadań, co przekłada się na czytelne relacje z klientami.

Doradztwo w realizacji zakupów w najlepszej cenie i wysokiej jakości, szybkia dostawa jest priorytetem w prowadzonej działalności usługo-doradczej.

Każdy z klientów jest traktowany w sposób indywidualny i otrzymuje tylko taki produkt, którego potrzebuje.

Własny transport pozwala na skrócenie czasu który jest potrzebny aby Państwa zamówienie docierało jeszcze szybciej.

Cel - osiąganie najlepszego poziomu obsługi

 

Państwa oczekiwanie zasługuje na to by w końcowym etapie zostać spełnione wysokością osiągniętych oszczędności wraz z jakością otrzymanego produktu. Wiemy, że każdy klient jest inny i dlatego nasza oferta w połączeniu z naszym doświadczeniem, daje bardzo szybko efekty, dlatego finalnie możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb. Wyróżniamy się tym, iż nie tylko jesteśmy w stanie zaproponować całościową ofertę  dopasowaną do Państwa potrzeb, ale również nie boimy się podejmować wyzwań.

Doświadczenie w sytuacjach niezwykłych

 

Sytuacje z jakimi dotychczas się spotykaliśmy związane z nagłymi potrzebami klientów zmotywowały nas do realizowania rozwiązań zupełnie niestandartowych, ala w końcowej fazie dawało to podniesieniem jakości usług, efektem było przekonanie Klientów że zawsze mogą na nas liczyć.

Jesteśmy otwarci na każdego klienta,  nie różnicujemy  czy wydaje na nasze produkty 200,00 złotych czy 10,000 złotych. Każdy jest traktowany w szczególny sposób i dokładamy pełnego zaangażowania by był spokojny o swoje potrzeby.

W jaki sposób pomagamy w zwiększeniu zysków?

 

Zakupy - bezpośrednia realizacja – nie musicie Państwo angażowć się do śledzenia cen na rynku w celu realizacji zakupów, gdyż to wszystko możemy zrobić My, wspólnie ustalamy jedynie listy produktów wraz z kwotą którą chcecie przeznaczyć na realizację zamówienia.

Wartością dodaną przy współpracy z kasfisk, jest osobisty doradca ds. zakupów,  jest to oczywiste odciążenie przy realizacji zakupów osoby która do tej pory się tym zajmowała.

Również dla Państwa wygody jest uruchomiony sklep internetowy w którym znajdują się niezbędne produkty do prowadzenia działalności. Jest oczywistym to, że jeżeli jakiegoś produktu nie uda się tam odszukać to po informacji zwrotnej zdobywamy go dla Państwa.

     Dostarczamy:

 

  • kasy i drukarki fiskalne wraz z pozostałymi urządzeniami (skanery, wagi itp.)
  • opiekę serwisową urządzeń fiskalnych
  • oprogramowanie do prowadzenia działalności
  • materiały eksploatacyjne do urządzeń fiskalnych
  • urządzenia biurowe
Generalnie klienci "biznesowi" powinni zwracać uwagę na firmy z którymi wspópracują. Faktury w celu odliczeń, pomoc w nagłych przypadakch, dostępność serwisu i wszelkiej pomocy.  To są przewagi nad sklepami detalicznymi.

 

 

bottom of page