top of page

      KONTAKT

 

BIURO HANDLOWE i SPRZEDAŻ

03-216 Warszawa

ul. Modlińska 6 lok.112  

w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

 

SERWIS

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Miodowa 5

 

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

sobota - po umówieniu

( serwis i zamówienia 24/h )

 

tel.  664-166-870

         515-075-321

 

e-mail: kasfisk@gmail.com

Zamówienia mailowe przyjmujemy

całą dobę 

         

Wskazówki dotyczące płynnej podróży na Modlińskią 6, do KasFisk.

Szukasz najdogodniejszego sposobu dotarcia do Kasfisk na Modlińskiej 6? Nie szukaj dalej! Na mapach znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby podróż przebiegła sprawnie i bezproblemowo. 

Nie ważne, czy wybierasz się własnym samochodem, komunikacją publiczną czy taksówką, ten artykuł dostarczy Ci wszystkich wskazówek, aby znaleźć najszybszą, najłatwiejszą i najprzyjemniejszą trasę. Dowiesz się, jak skorzystać z dogodnego transportu publicznego i gdzie parkować w pobliżu firmy Kasfisk.

Nie trać czasu na zbędne poszukiwania czy niepotrzebne stresy. Dzięki tym informacją dotrzesz na miejsce szybko i sprawnie, aby móc cieszyć się wszystkim, co Kasfisk ma do zaoferowania. Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż? Przejrzyj naszą lokalizację i zacznij planować swoją przygodę już dziś!

Funkcja udostępnianie lokalizacji Google pozwala Ci określić jak dostać się do naszej lokalizacji. Dzięki połączniu z usługami google możecie łatwo i szybko zaplanować sposób dotarcia w celu zakupu lub serwisu urządzeń fiskalnych. Jak łatwo zauważyć znajdują się tutaj dwie lokalizacje związane z firmą KasFisk.  Widok satelitarny umożliwia spojrzenie na budynki i ulice które są w okolicy. Wszystko to razem pozwala na prostą nawigację i ułatwia codzienne życie. 

Każde ułatwienie klientowi dotarcia do źródła jest cenne. Poruszaj się szybciej i łatwiej dzięki naszej mapie która z całą pewnością usprawni orientację i kontakt. Znajdujesz tu nie tylko samą umiejscowienie ale i sposób dojazdu. Korzystaj z nawigacji GPS w czasie rzeczywistym oraz informacji o natężeniu ruchu. Niezależnie od tego, w której części miasta się znajdujesz, sprawdzaj, jak dotrzeć do firmy KasFisk.
Uzyskaj aktualne informacje o KasFisk:
• Sprawdzaj, czy firma jest otwarta i w jakich godzinach teraz pracuje.
• Twórz trasy dojazdu z miejsc, które są dla Ciebie najłatwiesze.
Adres widoczny na mapie jest oczywiście aktualny, nie mniej jednak należy pamiętać że, wszelkie zakłócenia drogowe mogą wymusić na Państwu zastosowanie się do aktualnej sytuacji drogowej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby w przypadku wątpliwości wykonać telefon a my z przyjemnością poinformujemy o sytuacji bieżacej oraz ewentualnych utrudnieniach.

bottom of page