top of page
systemy kasowe_dotykacka_warszawa

Dotykačka jest opcją która mogą wybrać klienci poza kasami fiskalnymi i drukarkami fiskalnymi. Wszystko zależy od preferencji i zapatrywania się klienta na sprzęt który mu będzie potrzebny.

Dotykačka zapewnia niezawodne i przystępne usługi firmom każdej wielkości we wszystkich sektorach. Obecnie oczekuje na trzecią i czwartą fazę elektronicznej rejestracji przychodów w Republice Czeskiej. Dotykačka wykorzystuje zgromadzone doświadczenie i wiedzę do ekspansji na rynki zagraniczne.

Dotykačka pozostaje jednym z czołowych dostawców systemów kasowych w Czechach. Wciąż pomagamy przedsiębiorcom i firmom w prostszym, wydajniejszym i łatwiejszym prowadzeniu działalności. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozostawić nam resztę. 

Wszystkie urządzenia proponowane pod marką Dotykačka pochodzą od sprawdzonych dostawców. Oferowane przez nas tablety i terminale, drukarki, wagi, czytniki oraz akcesoria przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości. Właśnie dlatego możemy zagwarantować klientom długą żywotność naszych systemów kasowych. Znamy potrzeby naszych klientów. Nie ma znaczenia czy działają Państwo w branży gastronomicznej, czy handlowej. Dajemy radę. Oferowane jest wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 9.00 do 17.00. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania przez telefon i e-mail. System kasowy Dotykačka działa poprawnie również bez połączenia z Internetem. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie. Dane Twojej firmy są przechowywane na zabezpieczonym koncie w chmurze obliczeniowej Dotykačka. Zapewniamy wysoki standard zabezpieczeń, ponieważ rozumiemy, jak wielką wartość mają dane do funkcjonowania Twojej firmy.

bottom of page