top of page

NISZCZARKI

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE NISZCZARKI DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYMI ZMIANAMI CEN,

 NIE SĄ ONE WIDOCZNE

- KAŻDORAZOWY ZAKUP LUB ZAMÓWIENIE KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ TELEFONICZNIE

Oferowane przez nas urządzenia są oparte na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.  Nasze doświadczenie pozwoli Państwu z zaufaniem korzystać z naszego sklepu internetowego. 
Niszczarka do papieru bez wątpienia dba o bezpieczeństwo danych, lecz należy pamiętać, że każda robi to w różnym stopniu. Niszczarki do dokumentów dzielą się nie tylko pod kątem rodzaju cięcia - cięcie paskowe i cięcie ścinkowe, posiadają bowiem różne stopnie bezpieczeństwa danych (stopnie DIN wg normy DIN 66399) czyli mogą w różnym stopniu zniszczyć dany dokument - od pasków, przez większe ścinki, aż do bardzo małych ścinków o powierzchni ok 5 mm2. Stopień zniszczenia dokumentu papierowego oznaczany jest dodatkowo literą "P" - np. P-4.

Warto pamiętać, że im wyższy stopień DIN tym niszczarka tnie dokument na mniejsze cząstki, dlatego niszczarki z cięciem paskowym mają najniższe stopnie DIN jak np. DIN P-1 czy P-2, a niszczarki z cięciem ścinkowym np. DIN P-3, P-4, P-5, P-6 i P-7.

Wyższy stopień DIN daje większe bezpieczeństwo danych, w związku z tym, do ochrony np. danych osobowych stosuje się niszczarki z cięciem ścinkowym i stopniem DIN min. P-4, a nie z cięciem paskowym. Modele tnące papier na paski powoli odchodzą w zapomnienie, gdyż mimo tego, że mogą niszczyć naraz więcej kartek niż te z cięciem ścinkowym, to nie dają odpowiedniego bezpieczeństwa danym zawartym w dokumentach. Z tego powodu wręcz nie wolno używać niszczarek z cięciem paskowym w biurach, gdzie występują np. dane osobowe. Ma to ogromne znaczenie w przypadku przepisów dotyczących RODO i z uwagi na kary grzywny za odstępstwa od obowiązujących norm.
KasFisk oferuje kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści dopasują najlepszą cenowo ofertę. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej, która nie zawiera ukrytych dopłat.

bottom of page