top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

Kasy fiskalne, dlaczego tak? Wszystko w cenie, drukarki fiskalne warszawa z prezentacja

Zaktualizowano: 26 lip 2023

Pierwsza odpowiedź brzmi : tak chcemy, po prostu.

Ale byłaby to zbyt prosta odpowiedź, powodów jest więcej i dlatego musimy odpowiedź rozwinąć. Drukarki fiskalne warszawa z prezentacja.

Bardzo wielu naszych klientów dziwi się że przyjeżdżamy do nich z prezentacją, jak nam się chce dojeżdżać, pokazywać, nie mając pewność że oferta zostanie zaakceptowana i nie wrócimy z niczym. To prawda, nie mamy pewności ale chcemy by nasza firma była postrzegana inaczej. Nie tylko sprzedawać, ale dawać także poczucie, że ktoś się klientem opiekuje, że zawsze ma się do kogo zgłosić.

Oczywistą sprawą jest, zawsze aktualne zaproszenie dla wszystkich do naszych punktów, to tam właśnie można zapoznać się z bardzo szeroką ofertą kas i drukarek.

Prezentacja u klienta to usługa którą proponujemy dla dobra potencjalnych klientów, wiemy jak na wszystko jest mało czasu, jak wiele spraw kłębi się przy rozpoczynaniu działalności i późniejszym prowadzeniu firmy. Umówienie się na konkretną godzinę sprawia, że wszyscy szanujemy swój czas. Zamawiający prezentację klient po prostu nie traci swego cennego czasu na objazd wielu firm, dowiadując się szczegółów zakupu, informując się co ma zrobić, i w jakiej kolejności. Od nas dowie się tego wszystkiego u siebie, w dniu i godzinie która mu odpowiada.

I jak to możliwe że prezentacja jest darmowa?, otóż może być, takie mamy założenie, że bez względu na finał prezentacji kasy czy drukarki nie pobieramy opłat. Po prostu, pracujemy dla ludzi którzy mają bardzo mało czasu a widząc niskie ceny w KasFisk, chcą nie przepłacać, a przykładowo nie mają sposobności dojechania do nas.

I dochodzimy do pytania które także dość często słyszymy, co my z tego mamy?. Korzyścią dla nas, jest także oszczędzanie czasu, naszego czasu.

Codziennie umawiamy wiele wizyt, a w ten sposób wiemy jak zaplanować dzień i spotkania z innymi klientami. Dodatkowo nie musimy czekać na potencjalnego klienta, któremu może zawsze coś "wypaść" i odwoła wizytę, niby nic wielkiego się nie stanie, ale mamy po prostu dziurę w harmonogramie dziennym. Jak widać, nie odkrywamy Ameryki, dzięki takiemu systemowi możemy dotrzeć do większej liczby klientów. W tym samym czasie obsługujemy w naszych punktach stacjonarnych i jednocześnie jesteśmy "na mieście". Kończąc, jeszcze słowo o zasięgu naszej oferty, oczywiście że dojeżdżamy w Warszawie, ale bez obaw, można zamówić prezentację w każdym mieście wokół Warszawy, czy to będą Marki, Zielonka, Modlin, Płońsk, czy Piaseczno. Wiemy że robimy to dla wspólnego zadowolenia.

Prosimy pamiętać :"TYLKO DOBRA KASA JEST WARTA TWOICH PIENIĘDZY"

Comments


bottom of page