top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

Terminal platniczy stare zasady

Zaktualizowano: 2 lut

Życie w biznesie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Zaskoczenia są na porządku dziennym i tego akurat można być pewnym.

Trudno dać wiarę ale historia ponownie zatacza koło.

Terminale płatnicze - ponownie stare zasady powracają.

Zupełnie nie dawno, nie minęło jeszcze dziesięć miesięcy, podawaliśmy informacje o ograniczeniach wprowadzanych do programu "darmowego terminala", co nie wszystkim przypadło do gustu. Szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę w drodze do własnego biznesu.

Nie rozważając motywu przywrócenia starych zasad, trzeba koniecznie donieść że zmiana jest i już obowiązuje.

Terminal platniczy stare zasady

TAK jest.


Właśnie teraz, od stycznia 2023 roku nowi klienci pragnący zaoszczędzić przy rozpoczynaniu prowadzenia własnej firmy mogą ponownie w programie Polska Bezgotówkowa, korzystać z szeroko rozumianych terminali płatniczych PayTel przez pełny rok, do wysokości obrotu 100 tysięcy złotych, a ceny zawarte w umowie zaczną ich obowiązywać dopiero po 12 miesiącach od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w Polsce Bezgotówkowej. Tak więc teraz, możesz odebrać swój terminal płatniczy bez abonamentu przez rok.


Warunki do spełnienia.


Do programu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy:

1. Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel, nie oferowali usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, (środowisko fizyczne oraz płatności on-line).

2. Podpisze z PayTel umowę na akceptacje kart płatniczych na minium 12 miesięcy.


Dofinansowanie przy zawieraniu umowy zawiera:


1. Jeden terminal płatniczy na okres 12 miesięcy (wybór modelu przy zawieraniu umowy)

2. Brak opłat z tytułu prowizji od transakcji do wartości 100 000 PLN na jeden terminal

3. Brak minimalnego progu obrotu.

4. Umowa na korzystanie z terminal płatniczego nie krótsza niż 12 miesięcy.


Podsumowanie.


Uczestnictwo w programie Polska Bezgotówkowa jest bezpłatne. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów przez 12 miesięcy do czasu osiągnięcia obrotu na terminalu w wysokości 100.000 zł w skali 12 miesięcy.

Po przekroczeniu obrotu ponad tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową.

Każdego przedsiębiorcę, który jest zainteresowany terminalem "za darmo" prosimy aby skontaktował się z nami i dokonał właściwego, dobrego dla siebie wyboru.

Czy jest to korzystna propozycja?. Oczywiście że tak, wystarczy porównać ją do poprzedniej "bezgotówkowej" i nic nie trzeba dodawać. Można zapewne zauważyć, że nie przywrócono pełnego zakresu z lat minionych, czyli że kiedyś były oferowane trzy terminale a teraz jeden. Faktycznie, ale czy na początek jeden to mało i w dodatku za darmo przez rok?. Każdy niech sam odpowie na to pytanie. Nie ograniczono rodzaju modelu terminala, od najtańszego do najbardziej rozbudowanego. Od pinpada do smartposa dotykowego. Wybór jest w Państwa rękach.


powrót terminale płatniczy stare zasady w PBG

Comments


bottom of page