• Admin

WYBORY NIE OCZYWISTE, ALE....

Wybory nie zawsze oczywiste.


Życie daje nam do myślenia. Nie zawsze mamy (do) wolną wolę działania. Bywa że jesteśmy ograniczani, finansowo, lokalowo, biznesowo, a na pewno ograniczają nas nasze lęki. Przykładem do tych rozważeń jest spadek cen na nasz produkt. Jeszcze nie dawno jego cena była naprawdę duża (żeby to delikatnie powiedzieć), razem z podatkiem zbliżała się do tysiąca złotych i nie wiele osób było skłonnych wyłożyć takie pieniądze. Tym bardziej że oferta czytników kodów na rynku jest olbrzymia i ceny też są bardzo zróżnicowane. To prawda. Ale stało się inaczej i Heron ( bo tym mowa) dostał nową cenę, niższą o 50% od poprzedniej. Ktoś oczywiście powie że to i tak dużo. Owszem może, ale jeśli spojrzymy na jakość, wspaniały projekt i efekty jakie niesie ze sobą jego używanie to nie zupełnie wydatek staje przesadzony. Marka i postrzeganie jest najważniejsze dla twojej firmy.

Elegancki kształt czytnika Heron sprawia że marka firmy wkracza w interakcję z klientem w punkcie sprzedaży, podkreślając pomysły, które zostały włożone aby zaistnieć, organizując, promując.

Co dostajemy dla swej marki? - tworzymy idealną kompozycję poprzez połączenie twojego logo oraz koloru górnej obudowy

z dobraną przez ciebie sygnalizacją dźwiękową i optyczną. Wszystko po to, aby umocnić skojarzyć wartości, jakie firma przekazuje klientom. Bo może się zdarzyć że, klienci zapomną nazwę firmy, ale zawsze będą pamiętać gdzie :-"... no to tam gdzie jest ten spoko skaner, ten co gada..." -.

Nie ma to jak darmowa reklama w zapamiętaniu miejsca gdzie się było.

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Kasfisk_firmy_kasa_fiskalna

BIURO HANDLOWE

03-216 Warszawa

ul. Modlińska 6 lok.112

w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2014 by KasFisk. Proudly created - aservice

SERWIS

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Miodowa 5

kasa_fiskalna_warszawa_tanio_kasy_fiskalne
kasy fiskalne online_warszawa_kasfisk.jp

<img src='http://kasfisk.com/v2/thumbs.php?size={t}&url={url}'>