top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

WYBORY NIE OCZYWISTE, ALE....

Zaktualizowano: 15 lut 2022

Wybory nie zawsze oczywiste.


Życie daje nam do myślenia. Nie zawsze mamy (do) wolną wolę działania. Bywa że jesteśmy ograniczani, finansowo, lokalowo, biznesowo, a na pewno ograniczają nas nasze lęki. Przykładem do tych rozważeń jest spadek cen na nasz produkt. Jeszcze nie dawno jego cena była naprawdę duża (żeby to delikatnie powiedzieć), razem z podatkiem zbliżała się do tysiąca złotych i nie wiele osób było skłonnych wyłożyć takie pieniądze. Tym bardziej że oferta czytników kodów na rynku jest olbrzymia i ceny też są bardzo zróżnicowane. To prawda. Ale stało się inaczej i Heron ( bo tym mowa) dostał nową cenę, niższą o 50% od poprzedniej. Ktoś oczywiście powie że to i tak dużo. Owszem może, ale jeśli spojrzymy na jakość, wspaniały projekt i efekty jakie niesie ze sobą jego używanie to nie zupełnie wydatek staje przesadzony. Marka i postrzeganie jest najważniejsze dla twojej firmy.

Elegancki kształt czytnika Heron sprawia że marka firmy wkracza w interakcję z klientem w punkcie sprzedaży, podkreślając pomysły, które zostały włożone aby zaistnieć, organizując, promując.

Co dostajemy dla swej marki? - tworzymy idealną kompozycję poprzez połączenie twojego logo oraz koloru górnej obudowy

z dobraną przez ciebie sygnalizacją dźwiękową i optyczną. Wszystko po to, aby umocnić skojarzyć wartości, jakie firma przekazuje klientom. Bo może się zdarzyć że, klienci zapomną nazwę firmy, ale zawsze będą pamiętać gdzie :-"... no to tam gdzie jest ten spoko skaner, ten co gada..." -.

Nie ma to jak darmowa reklama w zapamiętaniu miejsca gdzie się było.

Comments


bottom of page