top of page

ROLKI DO KASY FISKALNEJ I DRUKARKI WARSZAWA

Rolki do kasy fiskalnej w Warszawie we wszystkich rozmiarach. Od najbardziej popularnych rozmiarów do mniej wykorzystywanych i stosowanych ale występujących. Rolki kasowe są wykorzystywane w każdym urządzeniu fiskalnym które Państwo używacie. Dla Warszawy renomowany producent i solidny dostawca, KasFisk i Emmerson przygotowali najlepszą jakość i najlepszą cenę. Udało się nam to pogodzić, co finalnie jest optymalnym bo najtańszym rozwiązaniem dla klienta.

Rolki, każdy je zna, każdy ma do czynienia, ważne aby wybierać najlepsze. 

Czym są rolki do kasy fiskalnej?. To po prostu papier w specjalnym wykonaniu i gramaturze nasycony  środkiem umożliwiającym nadruk.

Rolki do kasy fiskalnej warszawa które oferujemy są najwyższej jakości wykonania i zapewniają pewną pracę i zawsze czytelny wydruk.

rolki 57-10 kasy fiskalne warszawa
rolki do kasy fiskalne warszawa_emmerson_kasfisk_32x30
rolka termiczna 57x100_kasy_fiskalne_drukarki_fiskalne_warszawa_emmerson
rolki do kasy warszawa 57-20 kasy fiskalne
rolka do kasy fiskalne Warszawa_emmerson_kasfisk_49x30
rolki_do_kasy_fiskalnej_warszawa_57-30_tanie_rolki_warszawa
rolki 28-25 kasy fiskalne warszawa
rolki_do kasy_warszawa_57x60_tanio_kasfisk
rolka_termiczna_kasy_80x80_warszawa_kasfisk


Czy rolki są potrzebne?. Mało powiedziane, obecnie są niezbędne i konieczne. Nawet gdy ich nie lubimy to trzeba je mieć i stosować. Do czego się przydają, do raportu dobowego, do raportu miesięcznego no i oczywiście do paragonów które koniecznie trzeba wydawać klientowi. Co warto pamiętać. Nie oszczędzać na jakości bo to się może zemścić. Brak wydruku, zacięcia papieru, zanieczyszczenia mechanizmu drukującego.
Specyfikacja rolek termicznych:
• produkowane z papieru termoczułego o gramaturze 50 g/m² ± 6 g/m2
• producent papieru udziela gwarancji trwałości wydruku do 6 lat
• możliwy nadruk według indywidualnego zapotrzebowania i projektu graficznego.
Rolki sprzedawane są w opakowaniach po 10 sztuk, czy na długo wystarczają?. Wszystko zależy od urządzenia jakie jest użytkowane, od ilości pozycji jakie są wybijane (im więcej tym chyba lepiej dla przedsiębiorców), a ograniczeniem jest specyfikacja przewidziana przez producentów urządzeń. Najbardziej powszechym rozmiarem (długością) przy kasach fiskalnych jest 30 metrów. Przy drukarkach może to być 80 metrów i więcej. Na rolkach może być naniesiony materiał graficzny reklamowy lub informujący o pochodzeniu paragonu.

bottom of page