top of page

SKOROSZYTY STANDARTOWE

 DOBRA JAKOŚĆ -  JESZCZE LEPSZA CENA

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE SKOROSZYTY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYMI ZMIANAMI CEN,

 NIE SĄ ONE WIDOCZNE

- KAŻDORAZOWY ZAKUP LUB ZAMÓWIENIE KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ TELEFONICZNIE

Skoroszyty to ekonomiczne rozwiązanie dla osób które preferują po prostu przechowywanie. Skoroszyty są solidne i trwałe. Spełniają funkcje które im przeznaczone. Można tanie i dorze? - można!. To wyposażenie jest uzupełniem każdej firmy. Skoroszyty to artykuły biurowe, które sprawdzą się nie tylko w warunkach biurowych, ale także w domu, gdzie mogą być niezwykle pomocne w zachowaniu porządku wśród świadectw szkolnych, umów lub innych dokumentów. Wysokiej jakości skoroszyty wykonane z wytrzymałego materiału, posłużą na wiele lat i usprawnią, ułatwią przechowywanie. 

Skoroszyty biurowe to podstawa odpowiedniej organizacji dokumentów. Pomagają skutecznie opanować chaos istniejący wśród posiadanych pism i posegregować je ze względu na ich przeznaczenie. W skutecznej kontroli przechowywanej zawartości, bez wątpienia pomogą skoroszyty na koszulki. Ich przezroczysta forma umożliwi stały podgląd dokumentacji, co w dużym stopniu przełoży się na ilość czasu, jaki będziesz musiał przeznaczyć na odszukanie konkretnego wydruku.

Skoroszyty do segregatora to doskonałe rozwiązanie pozwalające na zgromadzenie dużej liczby dokumentacji w jednym miejscu. Planujesz zebrać wszystkie swoje rachunki lub umowy, aby nie martwić się o ich zagubienie? Skoroszyty z perforacją pozwolą Ci na umieszczenie w segregatorze nawet kilkudziesięciu koszulek, bez konieczności wykonywania otworów w kartkach. Ponadto, skoroszyty wpinane umożliwiają szybką reorganizację zawartości. 

Skoroszyty, które są dostępne w asortymencie posiadają cechy: szeroką gamą kolorystyczną; ergonomiczności; wytrzymałość;

Poza skoroszytami firma KasFisk oferuje kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści dopasują najlepszą cenowo ofertę. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej, która nie zawiera ukrytych dopłat.

bottom of page