top of page

DRUKARKI FISKALNE DO APTEKI WARSZAWA

Drukarki fiskalne do apteki. Co to takiego?. Przecież to takie same drukarki fiskalne jak każde inne.

Z pozoru tak. I tu jest ale. Drukarki do apteki współpracują z programami sprzedaży na najpopularniejszych protokołach komunikacyjnych a dodatkowo mogą pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Spełniają wszystkie wymagania stawiane urządzeniom pracującym w aptekach. Drukarki fiskalne apteczne realizują funkcje naliczania opłat, realizacji recept, drukowania wycen i receptury leku itd. Właściciele aptek i punktów aptecznych doceniają dedykowane rozwiązania funkcjonalne drukarek aptecznych oferowanych przez KasFisk, prostota działania w znacznym stopniu ułatwia im codzienną pracę, różniącą się od typowej obsługi klienta.

Drukarka Apteczna wykorzystuje najpopularniejszy protokół komunikacyjny, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek aptecznych. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole XML.

Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm - wybieranym według potrzeb użytkownika. Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości.

Drukarki apteczne, ze względu na duży wybór wyświetlaczy, pozwoli na indywidualnie dopasowanie miejsca sprzedaży w aptece. Apteczne nie są czymś innym od pozostałych drukarek, mają po prostu więcej funkcji. Opłaca się kupować drukarkę od razu przygotowaną dla apteki, po prostu koszty są niższe.

bottom of page