top of page
kasy online dla fryzjerów warszawa

KASY  FISKALNE  DLA  FRYZJERÓW WARSZAWA

KASA DLA FRYZJERA   CENY KOMPLETNE 

KasFisk

  664-166-870
  kasfisk@gmail.com

WYBIERZ Z POLECANYCH    LUB

dla_fryzjerów_nano2online_warszawa_kasfisk_novitus
kasy_online_dla_fryzjera_warszawa_nano_novitus
kasa_fiskalna_ergo_online_dla_fryzjera_wola_warszawa_posnet
dla_fryzjerów_kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_one_kasfisk_tanie_tarchomin_bielany
dla_fryzjerów_kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novitus_kasfisk_tanie_żoliborz
kasa _online_mobile_posnet_warszawa_dla fryzjera
kasy_fiskalne_online_NEXT_warszawa_kasfisk_novitus_dla fryzjerów
najtańsza-kasa-fiskalna-online-lite-posnet-warszawa-kasfisk_kasa _dla_fryzjerów
kasa_bingo_max_posnet_online_dla fryzjera

KASY FISKALNE DLA FRYZJERÓW

TYLKO ONLINE 

Gdzie kupić kasy dla fryzjera w Warszawie?. Oczywiście w KasFisk. Dlaczego warto - bo nie trzeba się martiwć. Tutaj kasy fiskalne dla fryzjerów są tanie, solidne i co chyba najważniejsze, łatwe w codziennej pracy i obsłudze.
Każda proponowana kasa którą posługuje się fryzjer, sprawdzi się w mniejszym jak i większym salonie fryzur. Obowiązek stosowania kas online przez firmy świadczące usługi fryzjerskie wynika z przepisów które zostały opublikowane i weszły do obiegu prawnego w dniu 1 maja 2019 roku.

Czym jest kasa fiskalna online?.

Jest to kasa wyposażona w funkcję przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Dodatkowo niektóre z nich otrzymały wiele ułatwiających życie funkcji. Obsługa kas online, nie różni się od kas z kopią elektroniczną, jedynym nowym działaniem jest zapewnienie (ustawienie) początkowej komunikacji z CRK. Później wszystko działa automatycznie. Kasy fiskalne online wpółpracują z terminalami płatniczymi, przechowują wszystkie kopie dokumentów. Istotne jest także, że każdy przedsiębiorca z branży fyzjerskiej za kasę online otrzyma zwrot z urzędu skarbowego, czyli ulgę. Oczywiście wypłata ulgi obwarowana jest wymogami, np. zakupem w odpowiednim terminie.
Reasumując, koszt nowej kasy w wersji online obniża się o 700zł.

Najważniejsze jest :  zwrot za kasę fiskalną 2024 nadal istnieje.

Dobry wybór kasy, marka i jakość, wszystko to razem zapewni płynną pracę dla każdego fryzjera.

DLA FRYZJERA - KASA FISKALNA OD SAMEGO POCZĄTKU
Przepis wprowadzony i obowiązujący od 2015 r. stanowi wyraźnie, jeśli planujesz w ramach własnej działalności oferować usługi fryzjerskie, zakup kasy i wszystkie formalności z tym związane trzeba załatwić przed przyjęciem pierwszego klienta. Nie ma znaczenia wysokość obrotu, ani jakieś pozostałe czynniki. Tym bardziej trzeba wybrać mądrze, urządzenie na które się zdecydujesz jako przedsiębiorca musi być wygodne, łatwe i wielofunkcyjne, z zachęcające łatwym interfejsem. I tylko za kasę online otrzymasz zwrot z US. 

PROSIMY PAMIĘTAĆ! 

- kupujemy kasę online

- programujemy kasę

- szkolimy się

- fiskalizujemy kasę

I w kolejnym miesiącu wystepujemy o zwrot ulgi.

Stosowne przepisy weszły w życie 1 maja 2019 r.

Dziennik Ustaw Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 10 czerwca 2020 r. w sprawie przedłużenia terminów prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących z elektronicznym lub papierowym zapisem kopi.
Dziennik Ustaw: Rok 2020 / poz. 1059
Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 10 czerwca 2020 r. w sprawie przedłużenia terminów prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących z elektronicznym lub papierowym zapisem kopi.

bottom of page