top of page

KASY FISKALNE WARSZAWA ONLINE

Kasy fiskalne Warszawa to od 2023 roku tylko kasy online.

Kasy fiskalne ONLINE to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z CRK.

Łatwe w obsłudze a wersje jakie są obecnie dostępne są tanie i proste.

Modele kasy fiskalnej online które obsługuje się jak dotykowy telefon.

Tanie kasy online Warszawa to oferta KasFisk i producentów Novitus, Posnet, Fawag, czyli kasa online najlepsza na rynku. 

kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
kasy_fiskalne_online_warszawa_ergo_posnet

NOWA CENA

WERSJI WI-FI

kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novit
kasy_fiskalne_warszawa_online_novitus_na


W 2023 roku obecne kasy fiskalne są tylko online, w pełni samodzielne urządzenia fiskalne, przesyłają dane o obrotach i sprzedaży do CRK. Odbywa się to poprzez sieć internetową, zupełnie bez udziału osoby pracującej "na kasie". Dzielimy je skrótowo mówiąc na małe, średnie i systemowe. Warunkiem skutecznego i prawidłowego działania jest podłączenie kasy do sieci internetowej i ten obowiązek spoczywa na właścicielu kasy. W swym wyposażeniu kasy online oferują system podłączeń poprzez Wi-fi, Lan i GPRS. Dzięki zastosowania modułowej konstrukcji, oferują możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne. Kasy fiskalne online nie powodują dodatkowych utrudnień w codziennym użytkowaniu, są po prostu kolejnym etapem w sposobie rejestrowania obrotów z handlu i usług. Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się  przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług. Kody te (czasami nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować do pamięci kasy fiskalnej. Najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online które oferują w swojej konstrukcji więcej niż jeden system łączności z Centralnym Repozytorium Kas. Mówimy tu przykładowo że kasa fiskalna posiada w swojej konstrukcji łączność "po kablu" i jednocześnie moduł Wi-Fi. To oczywista wygoda i komfort wyboru. Tym bardziej gdy idzie to w parze z niepodnoszeniem ceny produktu końcowego.

Jak to działa?

Kasy fiskalne ONLINE łączą się z Repozytorium co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń. Podsumowując, po wdrożeniu i fiskalizacji działają bez ingerencji użytkownika.

Użytkownik/właściciel kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium. Decyzja jak to robić należy do każdego z klientów, jego preferencji i upodobań. Od lekarzy do budowlanki. Jeżeli potrzebne są dodatkowe wyjaśnienia w innych kwestiach zapraszamy do strefy wiedzy i informacji. Należy koniecznie zwrócić uwagę na ofertę Posnet i Novitus. Wiecej informacji sprawach związanych z kasami tu

bottom of page