top of page

KASY FISKALNE WARSZAWA ONLINE

Kasy fiskalne Warszawa, to od 2023 roku tylko kasy online.

Czym tak naprawdę są?. Musisz wiedzieć że kasy fiskalne ONLINE to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas. Nadal jest łatwa w obsłudze a wersje jakie są obecnie dostępne są tanie i wydajne. Teraz kupując wybrane modele kasy fiskalnej online, można je obsługiwać jak dotykowy telefon. Tanie kasy online Warszawa. Oferta firmy KasFisk i producentów Novitus, Posnet, Fawag, czyli kasy online najlepsze na rynku. Dla kosmetyczki i do sklepów, dla mechaników, prawników i lekarzy, fryzjerzy i usługi całej budowlanki.

Kasy fiskalne online od kiedy?, obecnie czyli od 2023 roku w sprzadaży są tylko kasy i drukarki online. Przypominamy że dla wytypowanych branż kasy fiskalne online obowiązkowe są już od 1 lipca 2021.

kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
kasy_fiskalne_posnet_kasfisk_online_Wars
kasy fiskalne online warszawa kasfisk po
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_se
kasy_fiskalne_online_warszawa_ergo_posnet
kasy fiskalne warszawa online Nano II wa
kasy fiskalne warszawa posnet bingo max.
kasy fiskalne online warszawa kasfisk po
kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novit
Kopia kasy_fiskalne_online_warszawa_novi
kasa-fiskalna-online-warszawa-nano-gsm-k
kasy_fiskalne_warszawa_sklep_posnet _neo
kasy_fiskalne_warszawa_online_novitus_na
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ma
kasy_fiskalne_online_warszawa_sklep_posn
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ne


W 2023 roku czyli obecne kasy fiskalne online, są w pełni samodzielnymi urządzeniami fiskalnymi, przesyłającymi dane o obrotach i sprzedaży do CRK. Odbywa się to poprzez sieć internetową, zupełnie bez udziału osoby pracującej "na kasie". Dzielimy je skrótowo mówiąc na małe, średnie i systemowe. Warunkiem skutecznego i prawidłowego działania jest podłączenie kasy do sieci internetowej i ten obowiązek spoczywa na właścicielu kasy. W swym wyposażeniu kasy online oferują system podłączeń poprzez Wi-fi, Lan i GPRS. Dzięki zastosowania modułowej konstrukcji, oferują możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne. Kasy fiskalne online nie powodują dodatkowych utrudnień w codziennym użytkowaniu, są po prostu kolejnym etapem w sposobie rejestrowania obrotów z handlu i usług. Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się  przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług. Kody te (czasami nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować do pamięci kasy fiskalnej. Najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online które oferują w swojej konstrukcji więcej niż jeden system łączności z Centralnym Repozytorium Kas. Mówimy tu przykładowo że kasa fiskalna posiada w swojej konstrukcji łączność "po kablu" i jednocześnie moduł Wi-Fi. To oczywista wygoda i komfort wyboru. Tym bardziej gdy idzie to w parze z niepodnoszeniem ceny produktu końcowego.

Jak to działa?

Kasy fiskalne ONLINE łączą się z Repozytorium co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń. Podsumowując, po wdrożeniu i fiskalizacji działają bez ingerencji użytkownika.

Użytkownik/właściciel kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium. Decyzja jak to robić należy do każdego z klientów, jego preferencji i upodobań.

bottom of page