top of page
kasy fiskalne online stomatologia i lekarzew kieszeni

KASY  FISKALNE  ONLINE  DLA

LEKARZY

STOMATOLOGA

Kasy dla lekarzy, stomatologów lub jak to woli dentystów, tylko w wersji online.

W Warszawie dla tej grupy mamy propozycję która pozwala na zakup kasy tanio, w kompleksowej obsłudze. Nie ma żadnych dopłat. Ceny są kompletne.

KASA ONLINE - CENY KOMPLETNE - BEZ DOPŁAT

WYBIERZ  Z  POLECANYCH  LUB

kasa_online_link_novitus
kasa_novitus_nano_warszawa
kasa one online warszawa
kasa_online_Nano_II_warszawa_kasfisk
ergo_online_warszawa
posnet mobile online warszawa
fawag lite posnet warszawa

DLA LEKARZY I STOMATOLOGÓW KASY FISKALNE WARSZAWA

TO KASY ONLINE

Kasy dla lekarzy w 2024 roku nadal muszą być online. Czyli kasy fiskalne dla lekarzy i dentystów w  Warszawie spełniać muszą nadal wymagania ustawy o urządzeniach online. Nasze kasy spełniają wymogi, sprostają oczekiwaniom i dodatkowo zapewniają spokój w codziennej pracy.

Tego jesteśmy pewni.

 

Czy dentyści, czy lekarze mogą być pewni, że to co proponujemy, zapewni im prostote i łatwość obsługi?.

Tak!

Czym tak naprawdę jest kasa fiskalna online?. Jest to kasa wyposażona w funkcję przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Czyli kasa fiskalna online w czasie pracy łączy sie i przesyła informacje o wszystkim co dzieję się (lub nie) w danym miejscu. Dodatkowo niektóre z kas online, otrzymały wiele ułatwiających życie funkcji. Obsługa kas online, nie różni się od kas z kopią elektroniczną, jedynym nowym działaniem jest zapewnienie (ustawienie) początkowej komunikacji z CRK. Później wszystko działa automatycznie. Kasy fiskalne online wpółpracują z terminalami płatniczymi, przechowują wszystkie kopie dokumentów. Istotne jest także, że każdy przedsiębiorca z branży medycznej za zakup kasy otrzyma zwrot z urzędu skarbowego, czyli ulgę. Oczywiście wypłata ulgi obwarowana jest określonymi wymogami, np. zakupem w odpowiednim terminie, tak aby od pierwszego klienta posiadać działającą, fiskalną kasę. Wszystkie markowe kasy działają bez problemów, kwestią wyboru pozostaje jaki sposób łączności z CRK zostanie wybrany. Ethernet, Wi - Fi, a może GSM. Wszystko zależy od preferencji i możliwości kupującego.
Tak więc, nawet jeśli korzystało się już z ulgi na kasę, to dobrą wiadomością jest to, że przy wymianie urządzenia na online’owe skorzysta się z ulgi ponownie!. Reasumując, koszt nowej kasy w wersji online obniża się o 700zł.
 Bez znaczenia czy to Wola czy Ochota, BemowoPraga, Saska kępa, ceny będą te same.

LEKARZE I STOMATOLODZY

           - KASA FISKALNA PODSUMOWANIE

Najważniejsze : zwrot za kasę fiskalną nadal istnieje.

Kwota wydatkowana na zakup kasy fiskalnej online nie jest mała. Pocieszającym jest fakt że za zakup takiej kasy fiskalnej otrzyma się refundację - ulgę w wysokości 700 zł. na każdą kasę online zakupioną w odstępie 6 miesięcy od fiskalizacji pierwszej z kas online. Fakt otrzymania ulgi nie jest powiązany z poprzednią ewentualną ulgą otrzymaną na dotychczasową kasę. Czyli nie trzeba zwracać poprzednio otrzymanej ulgi za dotychczasowo używaną kasę.

Kasy online nie są kłopotliwe w obsłudze i funkcjonowaniu.
Oferowane modele współpracują z terminalami płatniczymi, samodzielnie łączą się z CRK, ich działanie uwalnia od konieczności samodzielnego śledzenia ich stanu. Centralne Repozytorium Kas zbiera wiele danych m. in.: dokumenty niefiskalne, raporty dobowe, paragony fiskalne, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych. Kasy fiskalne online zostały tak zbudowane aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

Obowiązkiem użytkownika kasy fiskalnej online jest zapewnienie podłączenia tej kasy do internetu.

PROSIMY PAMIĘTAĆ!

- kupujemy kasę online

- programujemy kasę

- szkolimy się

- fiskalizujemy kasę

I w kolejnym miesiącu wystepujemy o zwrot ulgi.

bottom of page