top of page
Skontaktuj się

DOJAZD DO FIRMY i KONTAKT - MAPA

Szukasz najdogodniejszego sposobu dotarcia do Kasfisk na Modlińskiej 6?. Nie szukaj dalej! Na mapach znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby podróż przebiegła sprawnie i bezproblemowo. 

Nie ważne, czy wybierasz się własnym samochodem, komunikacją publiczną czy taksówką, te informacje dostarczą Ci wszystkich wskazówek, aby znaleźć najszybszą, najłatwiejszą i najprzyjemniejszą trasę. Dowiesz się i zapoznasz jak skorzystać z dogodnego transportu publicznego i gdzie parkować w pobliżu firmy Kasfisk.

Nie trać czasu na zbędne poszukiwania czy niepotrzebne stresy. Dzięki tym informacją dotrzesz na miejsce szybko i sprawnie, aby móc cieszyć się wszystkim, co Kasfisk ma do zaoferowania. Czy jesteś gotowy na podróż? Przejrzyj naszą lokalizację i zacznij planować swoją przygodę już dziś!

ZAPRASZAMY

tel. 664-166-870 ; 515-075-321 

e-mail: kasfisk@gmail.com

  BIURO HANDLOWE   SERWIS   PRZEGLĄDY

       03-216 Warszawa                                                                                        

     ul. Modlińska 6 lok.112                          

         w budynku CEZEX                                             

(przy Auchan Modlińska)

                 

                      SERWIS - ODDZIAŁ

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

                 ul. Miodowa 5

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  serwis i zamówienia 24/h 

dane

kasy fiskalne tanio fiskalizacja serwis kontakt telefon
kasy fiskalne online warszawa
drukarki_online_warszawa_novitus_posnet_kasfisk
terminal-płatniczy-warszawa-za-darmo-kasfisk

Można zadzwonić, można napisać, zawsze odpowiadamy i pozostajemy w kontakcie. Przybycie Państwa do naszej siedziby jest miłym wydarzeniem, zapraszamy. Komunikacja jest bardzo ważnym elementem całego procesu wyboru urządzenia fiskalnego. Dlatego im więcej szczegółów będziecie Państwo uprzejmi nam przekazać tym lepiej i szybciej będziemy wstanie dopasować dla Państwa ofertę. Dobry kontakt sprawia że Państwa zakupy będą zawsze udane. Jeśli chcecie, możecie do nas napisać określając swoje potrzeby w sposób szeroki, opisując wszystkie uwarunkowania. Odpowiemy z całą pewnością na każde pytanie, podpowiadając może lepsze rozwiązania, które wpełni zadowolą wymagania. To samo możecie Państwo zrobić w drodze telefonicznej. Jednak tutaj możecie czegoś nie zapisać, nie zapamiętać. Ale oczywiście można. Wszystko jest dla Państwa dyspozycji. Mamy pewność że nie ma takiej sytuacji w której nie moglibyśmy odszukać idealnego wyjścia dla Państwa potrzeb i oczekiwań. Czekamy po prostu na kontakt. Pomijając ogólną sytuację, zawsze oferujemy możliwość zarezerwowania dla siebie konkretniej godziny wizyty przy każdej z załatwianych spraw. Daje to oczywisty komfort osobie kupującej, szkolonej gdyż przez ten czas uwaga jest skierowana i skoncentrowana na potrzebach klienta. Obecnie dla wybranych usług istnieje załatwiania spraw drogą internetową. Oczywiście o ile wyraża na to zgodę klient.
W ofercie znajdą Państwo pełen wachlarz kas online, drukarek fiskalnych online, czytników kodów kreskowych, wag elektronicznych, terminali płatniczych. Są to jedynie starannie selekcjonowane produkty, których producentami są wiodące marki na naszym rynku. Możecie być Państwo pewni że obojętnie jaką formę kontaktu będzie preferować, jaka będzie decyzja o załatwieniu spraw, zawsze da się pozytywnie załatwić sprawę.

bottom of page