kasa_online_warszawa_one_novitus_kasfisk.jpg
 
kasa-online-warszawa-tanio-novitus-one

Kasa fiskalna Novitus ONE jest zbiorem wszystkich doświadczeń i spojrzeń na coś takiego jak kasa fiskalna. Do pracy przy sprzedaży zawsze potrzebne było takie urządzenie ale jak wskazywali użytkownicy zawsze rówież czegoś w nim brakowało. Po długiej analizie i wielu próbach udało sie w końcu zaproponować coś takiego, co ma w sobie wszystkie zgłaszane potrzeby. W najbardziej prosty sposób wystawia paragony, tworzy raporty, informuje o tym co i za ile się sprzedało.

 

CO KASA ONE ZROBI DLA CIEBIE?

Pozwala zaparkować paragon - to funkcja z bardzo drogich i rozbudowanych systemów POS, pozwala zbudować olbrzymią bazę kontrahentów.

Wystawia się na tej kasie prawdziwe faktury (poza oczywiście tymi z NIP) a wszystko to można jeszcze dodatkowo wysłać mailem z poziomu kasy. Czyli tak naprawdę w cenie dobrej kasy mamy system POS. A gdyby komuś było mało to podłączyć się może jeszcze do "chmury" i posiąść jeszcze większe możliwości niż w standardzie. Za co jest chwalona jeszcze kasa ONE? - za obsługę podobną do obsługi smartfona, przewijanie, dotykanie, przesuwanie. Dla osób które nie chcą się angażować w zapamiętywanie kodów i ustawień, jest kasą po prostu idealną.

 

ŁĄCZNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

W standardzie znajdziemy tu łączność Ethernet'ową i Wi-Fi. Dla chętnych którzy mają ochotę na kolejne rozwiązanie jest oferowane łączenie w systemie GPRS. Pozycje sprzedażowe wprowadzamy do tej kasy również przy pomocy skanera - czytnika kodów kreskowych i sprzedaż może odbywać się również może przy jego użyciu. Współpracuje z wagami kalkulacyjnymi, czytnikami kodów, szufladami kasjera.

Tak wiele możliwości daje kasa ONE, że w zupełności wystarcza do każdej firmy. Niezaprzeczalnym atutem są jej wymiary i gabaryty, bez problemu można ją zabierać ze sobą tam gdzie jest to konieczne, co nie możliwe jest przy stacjonarnych systemach POS.

kasy_online_novitus_one_warszawa_kasfisk.jpg
kasa_novitus_one_online_kasfisk_warszawa.jpg
kasy fiskalne online warszawa novitus one kasfisk.jpg
novitus_kasy_fiskalne_online_warszawa