top of page

PAPIER XERO / SKŁADANKI / WARSZAWA

Jak sama nazwa wskazuje ten dział to królewstwo papieru.

Znajdziecie Państwo tu chyba wszystko czego potrzebujecie, jeśli nie, napiszcie do nas a my zmienimy to dla Was

i dostarczymy poszukiwany produkt.

Nasze ceny są więcej niż dobre, a dla firm współpracujących regularnie są nie do pogardzenia.

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE PAPIERY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

W ZWIĄZKU Z GALOPUJĄCYMI CENAMI PAPIERU CENY NIE SĄ WIDOCZNE - KAŻDORAZOWY ZAKUP LUB ZAMÓWIENIE KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ TELEFONICZNIE

papier_xero_biały_warszawa_tanio_ksero_p
papier komputerowy_wielowarstwowy)koloro
folia_stretch_pakowa_warszawa

Papier który oferujemy jest zalecany przy pracy z dużą ilością wydruków czarno-bialych.

Optymalny poziom bieli zapewnia kontrast przyjazny dla oczu. Jest idealny do wydruków kolorowych, wymagających estetyki. Wysoka białość zapewnia znakomite podkreślenie barw, a podwyższona sztywność - druk wolny od zacięć. Dzięki podwyższonej białości, doskonale sprawdza się zarówno w drukach czarno-białych, jak i kolorowych. Może być także w innej wersji - Satyna - najlepsza opcja do wydruków, tworzących wizerunek firmy. Satynowa powierzchnia jest przyjemna w dotyku oraz zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów. Wielu się nie przyzna ale z całą pewnością zauważy jakość z którą sie spotyka. Papiery są sprzedawane w kartonach lub ryzach, w zależności od potrzeb. Każdy papier ksero z oferty jest dostępny i w najlepszej cenie jaką da się uzyskać i zaoferować. 

Papier do drukarek igłowych polecamy od firmy Emerson. Jest to papier dający natychmiastową kopię która wykonywana jest w sposób samokopiujący w trakcie druku. Kopii w tym wydaniu mogą być nawet cztery sztuki. Istnieje możliwość kupna papieru z nadrukiem w dwóch wersjach: 240 i 375. Oczywiście dla osób które nie potrzebują takiej ilości kopii przewidziany jest papier z jedną tylko kopią w podobnym układzie arkuszy.

bottom of page