top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

GWARANCJA NA ZAWSZE

Zaktualizowano: 28 lis 2022

Zapewne przy codziennej pracy nie myśli się o tym, że urządzenie może przestać działać. To normalne i zrozumiałe. Ale gdy tak się stanie.... . Nic wówczas nie jest ważne poza kosztami które trzeba ponieść, aby sprzęt ponownie działał. Szczególnie jeśli gwarancja akurat się skończyła. Dramat.


Pojawiła się jednak ciekawa oferta. Oferta jest rozwiązaniem dla kosztów napraw. Jeden z najlepszych producentów urządzeń fiskalnych firma Novitus wprowadza program "Wieczysta Gwarancja". Będąc świadomym i pewnym swoich produktów zapewnia, bezpłatną naprawę gdyby zaszła taka konieczność. Propozycja jest adresowana dla wszystkich którzy poszukują drukarki fiskalnej online dla swojej działalności.


Kogo ta oferta najbardziej zainetresuje? Skrótowo mówiąc, dla każdego kto będzie tego chciał. Warunków do spełnienia nie ma wiele. Po pierwsze wybrać urządzenie, po drugie zafiskalizować je, po trzecie wypełnić formularz (najpóźniej do 15 stycznia 2023r.) i pobrać certyfikat Wieczystej Gwarancji. Oczywiście trzeba robić regularne przeglądy potwierdzane wpisami w książkę serwisową. I tyle.

Oczywiście jest i haczyk. Zakup i zafiskalizowanie musi odbyć się w dniach od 01.09.2022 do 30.12 2022r.

Następujące urządzenia zostały objęte tym programem:

Według nas jest okazja i każdy kto sobie ceni spokój powinien z niej skorzystać. Tym bardziej że to nic dodatkowo nie kosztuje. Gwarancja Wieczysta jest darmowa i dobrowolna. Natomiast jeżeli można zyskać coś ekstra nie płacąc dodatkowo to czemu nie wykorzystać szansy? Mając w ręku wydrukowany certyfikat Promocji można już "spać spokojnie". Trzeba koniecznie dałączyć certyfikat do karty gwarancyjnej rejestrowanej drukarki fiskalnej online.

Z pełnym tekstem Regulaminu można zapoznać się tutaj.


Czy to kusząca propozycja?

Jeżeli zrobimy założenie że czas użytkowania drukarki w firmie to pięć lat, a standardowa gwarancja wynosi rok, to odpowiedź jest oczywista. I jeszcze raz, to nic nie kosztuje (no może czas poświęcony na rejestrację).


Reasumując, trzeba się pospieszyć, trzeba wykorzystać okazję, trzeba być mądrym i oszczędnym.Comments


bottom of page