top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

Z DARMOWYM INTERNETEM - kasa online gsm Warszawa

Zaktualizowano: 28 cze 2023

Chcecie kasę fiskalną która zawsze będzie działać? i dodatkowo darmowy internet do jej użytkowania?

Pewnie że tak, proszę czytać poniżej.

Zdecydowanie jest to "coś", co wymyślono aby ułatwić życie użytkownikowi przy zmianach które nadeszły - zmianach w kasach fiskalnych, czyli wprowadzeniu kas online.

Sytuacja na starcie jest taka, kasy fiskalne online (bez znaczenia dla jakiej działalności) muszą mieć zapewniony dostęp do internetu.

I wiadomo że faktycznie dla pewnej grupy użytkowników jest to problem. Dlaczego?, a dlatego, że albo musimy udostępniać Wi-Fi, co w niektórych przypadkach gdy udostępnienie następuje z telefonu a telefon ma ograniczenia (na przykład jest na kartę lub ma limit danych) może powodować zanikanie połączenia, natomiast super jest jeśli łączymy się do Wi-Fi routera który mamy włączony na stałe.

Kolejna opcja to kable. Kolejne kable które trzeba przeciągnąć albo do routera, albo do komputera. Pierwsza opcja jest najbardziej problematyczna bo zazwyczaj taki router ustawiany jest gdzieś, gdzie najmniej przeszkadza a to wiąże się z koniecznością "dłuuuugiego" kabla, no chyba że się przeniesie router gdzieś bliżej. Można?, można ale zawsze to jakieś problemy i dyskusje jak to zrobić najlepiej. I ostanie rozwiązanie kablowe, podłączenie do komputera, cóż też do wykonania pod warunkiem że kasa online i komputer znajdują się w tym samym miejscu. Trochę słabo to wygląda jednak, jeśli komputer znajduje się na zapleczu a kasa przy stanowisku obsługi, czyli frontem do klienta. I wtedy co? - to jak w przykładzie powyżej "dłuuuuuugi" kabel pozostaje. A o przypadkowym wyłączeniu komputera nawet nie wspominamy, to zawsze może się zdarzyć.

Ostatnią opcją są modemy 3G i GPRS. To systemy które uwalniają nas od sytuacji opisanych powyżej ale z pewnym "haczykiem". Są to rozwiązania najdroższe, nie dość że kasy online w tych wersjach mają najwyższą cenę to jeszcze na kupującego taką wersję kasy spada konieczność zakupu karty internetowej, a następnie co miesięcznego opłacania abonamentu za połączenie. Zaletą nie podlegającą dyskusji przy takim rozwiązaniu jest jednak uwolnienie się od kabli i słabego (w pewnych sytuacjach Wi-Fi). Czyli, jeśli chcemy swobody i mamy dostęp do dobrego Wi-Fi to wybieramy taką opcję, albo nie mamy dobrego Wi-Fi to wersja modemowa (tu proszę pamiętać że dodatkowo płacimy), lub po prostu się okablowujemy. Tak było dotychczas. Teraz mamy inną możliwość.

Propozycja jest prosta, kupujemy kasę fiskalną online z GPRS, z internetem (wbudowana karta SIM) na okres od 24 do 36 miesięcy i nic więcej nie płacimy. Po prostu kupujemy i mamy komplet! kasa online gsm warszawa!

Wiadomo że umowa się skończy, i co wtedy. Jest rozwiązanie, można sobie zamówić następne lata użycia GSM. Bez kłopotu, chodzenia i załatwiania. Oferta będzie lepsza niż "na mieście". Co by jednak nie powiedzieć, jest to jakaś opcja. Kasa w dobrej cenie

i dodatkowo darmowy internet!


コメント


bottom of page