top of page
  • Zdjęcie autoraAdmin

Terminal platniczy, kasy fiskalne, zakup samochodu.....l

Zaktualizowano: 12 lip 2023

CO MA JEDNO DO DRUGIEGO?????

Można wzruszyć ramionami, co jedno ma z drugim i trzecim.

Nie, nie chodzi o taksówki w których mamy już do czynienia z kasami fiskalnymi i terminalami płatniczymi.

Kilka słów o testowaniu czyli sprawdzaniu czy nam coś odpowiada.

Od kilku lat kupując samochód zawsze mamy możliwość (pewnie jest grono osób która tego się nie robi, ale to już inna bajka) wykonania jazdy próbnej, sprawdzenia jak czujemy się z potencjalnie nowym nabytkiem, a nawet sprawdzenia stanu technicznego jeśli jest to używany pojazd.

I nie dziwimy się że tak jest, po prostu chcemy się przekonać i ewentualnie zdecydować.

Trochę inaczej sprawa wygląda przy kasach fiskalnych i terminalach płatniczych.

Wiadomo, kasę fiskalną trzeba mieć, kupujemy ją bo inaczej się nie da.

Uczymy się z nią pracować i po pewnym czasie staje się czymś oczywistym, prostym i codziennym. Inaczej jest z terminalem płatniczym. Może wydawać się to niesamowite, ale wielu przedsiębiorców nie chce męczyć się z terminalem. I nie dotyczy to tylko stoisk na bazarkach i małych punktów handlowych.

Dlatego też, wzorem sprawdzania samochodu przed związaniem się z nim na dłużej, proponujemy sprawdzenie jak się będzie żyło z terminalem płatniczym w waszej firmie.

Aby nie obciążać kosztami przedsiębiorców ten terminal płatniczy otrzymają od nas za darmo. Naprawdę za darmo, i nie będą płacić za niego przez rok. Dodatkowo nie zostaną obciążeni kosztami prowizji, także przez rok. Po prostu, cała kwota którą otrzymają jako zapłatę za usługi czy towary wpłynie na ich konto, bez potrąceń.

Nie ma haczyków, nie ma ukrytych dopłat. Ten test będzie trwał rok, jeśli się klient przekona do takiej formy zapłaty to zostanie z terminalem na dłużej, jeśli nie będzie zadowolony, zwróci go i tyle. Ot, po prostu samochód się nie spodobał i nie kupujemy kota w worku. Sprawdzamy i mamy wiedzę jak się będzie z terminalem żyło.

Jedyna decyzja to ta, czy chce się spróbować za darmo z czegoś nowego.

Pierwsza informacja jest tutaj, a po szczegóły zapraszamy do nas, wystarczy telefon.


Comments


bottom of page