KASY FISKALNE KOPIA ELEKTRONICZNA

kasy_fiskalne_posnet_warszawa_fawag_wars
nonitus_kasy_fiskalne_warszawa_tanio_kas
kasa_fiskalna_posnet_kasy_fiskalne_warsz
terminal_płatniczy_za_darmo_warszawa_terminal_płatniczy_warszawa.jpg
Kasa_fiskalna_Novitus_Sento_LAN_E_kasfis
kasy_fiskalne_novitus_next_warszawa_onli
kasy_fiskalne_przegląd_warszawa_kasfisk

CO TO JEST KASA FISKALNA

Kasa fiskalna to po prostu urządzenie elektroniczne, które służy do rejestracji obrotu oraz kwot podatku dochodowego i podatku VAT należnego, pochodzącego ze sprzedaży detalicznej.
Dane o obrotach bieżących rejestrowane są w wewnętrznej zabezpieczonej pamięci a kopia papierowa drukowana jest dla klienta.
Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług do pamięci kasy. Kody te (nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować również do pamięci kasy fiskalnej.
Kasa fiskalna jest urządzeniem autonomicznym, działa samodzielnie bez konieczności stosowania specjalistycznych programów.

WYBIERZ TYP KASY DLA SIEBIE I POZNAJ OFERTĘ

kasy_fiskalne_warszawa_novitus_posnet_tanio_mobilne_ND_Maz_łomianki_tarchomin_legionowo_marywilska_praga_ząbki_zielonka_gocław_płońsk_targówek_białołęka_tanie

Mobilne kasy fiskalne - najtańsze i najlepsze dla: małych lub mobilnych punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych, usług prawniczych i notarialnych, znakomite kasy fiskalne dla lekarzy, dla kantorów wymiany walut, fryzjerów i usług kosmetycznych.

Znakomicie spełnią się także tam gdzie ilość pozycji PLU jest niewielka, a miejsca na kasę fiskalną jest mało, lub trzeba kasę zabrać ze sobą.

kasy fiskalne warszawa_Novitus_posnet_tanio_Żoliborz_ND_Maz_łomianki_tarchomin_legionowo_marywilska_bielany_małe_ursynów_mokotów_śródmieście_wola_najtaniej

Małe kasy fiskalne - najtańsze i najlepsze małe kasy fiskalne dla:

małych i trochę większych punktów handlowych, gastronomicznych  popularne są w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią je ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

Znakomicie spełnią się także tam gdzie ilość pozycji PLU ma już znaczenie. Dzięki niewielkim wymiarom kasy te nie zabiorą dużo miejsca na często ograniczonej powierzchni służącej do sprzedaży.

kasy_sklepowe_online+posnet_novitus_wars

Sklepowe kasy fiskalne - najtańsze i najlepsze kasy fiskalne dla:

każdego sklepu, średnich punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Kasy fiskalne tego typu realizują rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Poręczna obudowa kas kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność.

Znakomicie spełnią się także tam gdzie ilość pozycji PLU jest duża.

kasy_fiskalne_warszawa_novitus_posnet_kasa_fiskalna_Warszawa_tanio_ND_Mazowiecki_ursus_łomianki_tarchomin_legionowo_marywilska_marki_bielany_gocław_do_sklepu

Systemow kasy fiskalne - najtańsze i najlepsze kasy fiskalne dla: 

pracy w dużych sklepach, marketach i supermarketach, w punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych o dużym natężeniu ruchu.

Kasy fiskalne tego typu posiadają zaawansowaną technologię kasy i ogromną pamięć.

Znakomicie spełnią się także tam gdzie ilość pozycji PLU jest wielka.

Połączenie z wagą -  tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Posnet,akcesoria,osłona,Novitus,Nano_E_kasfisk_kasy fiskalne,Warszawa,Kasfisk,tanio,Nowy Dwór Maz,łomianki,tarchomin,legionowo,marywilska,ząbki

Akcesoria dla kas fiskalnych:

szuflady dla każdej z kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, ładowarki, pokrowce ochronne, oraz oczywiście rolki dla kas fiskalnych i drukarek fiskalnych.

Szanowni Państwo prosimy o zwrócenie uwagi na dodatkowe usługi wliczone do kas fiskalnych przy ich zakupie.

Nie sprzedajemy jedynie kasy, nasza oferta składa się z kasy fiskalnej, szkolenia, fiskalizacji, pomocy w przygotowaniu dokumentów do Urzędu Skarbowego, z dostawą na wskazany adres.

I wszystko to za cenę którą można zobaczyć w zakładkach dedykowanych poszczególnym typom kas fiskalnych.

Nie musicie tracić Państwo czasu przyjeżdżając do nas, to my przyjeżdżamy do WAS.

 

PAŃSTWA ZADOWOLENIE TO NASZ SUKCES I CEL

 

DORADZTWO ZAKUPOWE

      INSTALACJA I WDROŻENIE

          DOKUMENTY DLA URZEDU SKARBOWEGO

               SZKOLENIE U KLIENTA

  INTERWENCJE - SERWIS 24h

      DARMOWA DOSTAWA

 

Kasy znamy od małego bajta i widzieliśmy już chyba wszystko co chcieliście zrobić ze swoimi kasami i ratunek prawie zawsze był możliwy.

 

Jesteśmy zawsze na Państwa wezwanie, wiecie że można na nas liczyć każdego dnia i w godzinach dla Was dogodnych, to banalne ale naprawdę pracujemy dla WAS.

 

Słuchamy WAS i dajemy zawsze to czego potrzebujecie

 

Firma KasFisk oferuje dostęp do najbardziej nowoczesnych urządzeń fiskalnych, kas i drukarek, urządzeń automatycznej identyfikacji, wag elektronicznych.

 

KasFisk cechuje elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów.

 

Dzięki serwisowi KasFisk nie ponosicie Państwo ryzyka, że zakupione urządzenia nie będzie miało w przyszłości właściwej opieki serwisowej.
Każde kupione u nas urządzenie oraz oprogramowanie objęte jest pakietem szkoleniowym.


KasFisk to gwarancja jakości i standard który nie rozróżnia małych i dużych. Jesteśmy zarówno dla drobnych przedsiębiorców, indywidualnych projektów, ale także i dla dużych, czy bardzo dużych firm.