top of page

SEGREGATORY STANDARDOWE
NAJLEPSZE Z NAJTAŃSZYCH

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE SEGREGATORY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYMI ZMIANAMI CEN,

 NIE SĄ ONE WIDOCZNE

- KAŻDORAZOWY ZAKUP LUB ZAMÓWIENIE KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ TELEFONICZNIE

Segregatory standard to ekonomiczne rozwiązanie dla osób które preferują po prostu przechowywanie. Segregatory są solidne i trwałe. Spełniają funkcje które im przeznaczone. Można tanie i dorze? - można!. To wyposażenie jest uzupełniem każdej firmy. Segregatory to artykuły biurowe, które sprawdzą się nie tylko w warunkach biurowych, ale także w domu, gdzie mogą być niezwykle pomocne w zachowaniu porządku wśród świadectw szkolnych, umów lub innych dokumentów. Wysokiej jakości segregatory wykonane z twardej tektury, z wytrzymałym mechanizmem w środku posłużą na wiele lat i usprawnią, ułatwią przechowywanie. Wszyscy potrzebują segregatorów, to fakt ale wybierając wersję standard wcale nie jesteśmy zmuszeni do "bylejakości". Nawet segregatory standardowe zapewnią luksus i wygodę. Nie trzeba przepłacać aby być zadowolonym.

Segregatory, które są dostępne w asortymencie posiadają cechy: szeroką gamą kolorystyczną; ergonomiczności; wytrzymałość;

Poza segregatorami firma KasFisk oferuje kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści dopasują najlepszą cenowo ofertę. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej, która nie zawiera ukrytych dopłat.

bottom of page