top of page

SEGREGATORY STANDARDOWE
NAJLEPSZE Z NAJTAŃSZYCH

 UWAGA BARDZO WAŻNE!

Z POWODU LIKWIDACJI MAGAZYNU CENTRALNEGO  WSZYSTKIE SEGREGATORY DOSTĘPNE JEDYNIE NA ZAMÓWIENIE

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYMI ZMIANAMI CEN,

 NIE SĄ ONE WIDOCZNE

- KAŻDORAZOWY ZAKUP LUB ZAMÓWIENIE KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ TELEFONICZNIE

Segregatory standard to ekonomiczne rozwiązanie dla osób które preferują po prostu przechowywanie. Segregatory są solidne i trwałe. Spełniają funkcje które im przeznaczone. Można tanie i dorze? - można!. To wyposażenie jest uzupełniem każdej firmy. Segregatory to artykuły biurowe, które sprawdzą się nie tylko w warunkach biurowych, ale także w domu, gdzie mogą być niezwykle pomocne w zachowaniu porządku wśród świadectw szkolnych, umów lub innych dokumentów. Wysokiej jakości segregatory wykonane z twardej tektury, z wytrzymałym mechanizmem w środku posłużą na wiele lat i usprawnią, ułatwią przechowywanie. Wszyscy potrzebują segregatorów, to fakt ale wybierając wersję standard wcale nie jesteśmy zmuszeni do "bylejakości". Nawet segregatory standardowe zapewnią luksus i wygodę. Nie trzeba przepłacać aby być zadowolonym.

Segregatory, które są dostępne w asortymencie posiadają cechy: szeroką gamą kolorystyczną; ergonomiczności; wytrzymałość. Mieszczą się w szerokiej grupie wyposażenia służącego do archiwizacji.

Poza segregatorami firma KasFisk oferuje kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści dopasują najlepszą cenowo ofertę. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej, która nie zawiera ukrytych dopłat.

bottom of page