top of page

FORMY PŁATNOŚCI

kasy fiskalne_tanio_warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa
kasy fiskalne_tanio_warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa
kasy_fiskalne_tanio_warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa

Płatność kartą płatniczą lub Blikiem w biurze handlowym lub w trakcie wizyty naszego pracownika - za wszystkie zamówione produkty można zapłacić kartą, szybko, sprawnie. Nie ma ograniczeń dotyczących rodzju kart.

Płatność gotówką w biurze handlowym u dostawcy

- za wszystkie zamówione produkty można zapłacić gotówką u naszego kierowcy, szybko, sprawnie i w terminie wskazanym przez Państwa.

 

Przelew bankowy - przedpłata na podstawie faktury proforma na nasze konto bankowe. Realizacja zamówień następuje po księgowaniu wpłaty na naszym koncie. Dostawa uzależniona od godziny wpłynięcia przelewu na konto.

 

kasy_fiskalne_tanio_warszawa_tarchomin_nowy_dwór_maz_legionowo_łomianki_targówek_ząbki_tanio_kasfisk_kasa
  • OSZCZĘDNOŚĆ ?

  • BRAK GOTÓWKI ?

  • MAMY ROZWIĄZANIE !

kasy na raty

Każda forma płatności z wymienionych powyżej jest akceptowana. Płatności kartą są realizowane we wszystkich znanych systemach które obsługiwane są przez krajowy system płatniści kartowych. Wszystkie powyżej wymienione formy są akceptowane i stosowane jako zapłata za usługi lub produkty. Wybór zależy od decyzji klienta. Każdej transakcja sprowadza się do dokonania płatności, czyli transferu pieniądza. Płatności są realizowane poprzez różne instytucje, przedsiębiorstwa, konsumentów. Przy płatnościach kartowych koniecznie trzeba wyróżnić: karty: debetowe – pozwalające na wykorzystanie środków pieniężnych tylko do wysokości kwoty, która znajduje się w danym momencie na przypisanym rachunku bankowym, kredytowe – pozwalająca na skorzystanie z oferowanego przez bank limitu kredytowego, bez konieczności posiadania na koncie odpowiedniej kwoty, obciążeniowe – korzystanie z miesięcznego limitu kredytowego przyznanego przez bank, a w dniu rozliczenia bank automatycznie obciąża konto kwotą, która była wydana w danym miesiącu, przedpłacone (prepaid) – wymagające wcześniejszego zasilenia środkami pieniężnymi. Często wydawane od ręki, niewymagające posiadania konta w odpowiednim banku. Bez znaczenia którą formę płatności wybiera klient to z całą pewnością zrealizujemy zamówienie. Dziękujemy za zaufanie.

bottom of page