top of page

Kasy fiskalne na raty?

to możliwe, przeczytaj, zastanów się, sprawdź. Nie musisz się spieszyć, nie musisz się martwić.

Niezależnie od tego, jakiego urządzenia potrzebujesz do swojej firmy, możesz go sfinansować kredytem leasingowym. Jeżeli spełnisz wymagania  kredytowe urządzenie może stać się Twoje w ciągu 30 minut.
W dowolnym momencie dla Ciebie, załatwisz leasing całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową od razu firma kredytowa zapłaci za Twoje zakupy, zaś w przypadku leasingu operacyjnego, wyśle Ci umowę do podpisu kurierem. Płatność zrealizujemy w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.

Niezależnie od Twoich potrzeb, aby obsługiwać swoich klientów lub realizować pozyskane kontrakty, nie musisz wydawać gotówki. Bez straty czasu, zbędnych formalności i wymogów w stosunku do Twojej firmy – załatwione będzie wszystko od ręki!

Nie dolicza się żadnych dodatkowych kosztów z tytułu ubezpieczenia. Zapewnia się bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę – kredytodawca należy do jednej z największych w Polsce instytucji bankowych.

Gdy dokonujesz zakupu w naszym sklepie internetowym / stacjonarnym, bezpośrednio z karty produktu lub koszyka możesz wypełnić wniosek. 
Jak to działa?
W konfiguratorze oferty otrzymasz możliwości wyboru wielu wariantów okresów spłat oraz wysokości opłaty wstępnej. Wszystko dostosowuje się do możliwości zgodnych z polskim ustawodawstwem.
Zweryfikuj się, przelewając 1 zł. Bez żadnych dokumentów i wypełniania skomplikowanych wniosków – wystarczą podstawowe dane z Twojego dowodu osobistego i przelew weryfikacyjny 1zł.
Decyzję poznasz w 2 minuty, niezależnie od pory dnia. Jeżeli masz wątpliwości chetnie zrobimy to z Tobą.

Pamiętaj
Kupując na firmę korzystasz:
 Odpisujesz VAT od przedmiotu zakupu (gdy jesteś „vatowcem“)
   Wygodnie wprowadzasz w koszty firmy swoje zakupy

kasy_fiskalne_przeglad_warszawa_kasfisk
kasy online warszawa kredyt kasfisk

SPRAWDŹ SWOJĄ RATĘ 

bottom of page