top of page

METKOWNICE WARSZAWA

CENY BRUTTO

Warszawa metkownica, najtańsza opcja jest dostępna. Metkownice to urządzenia i narzędzia, to wyposażenie które bardzo się przydaje. Szczególnie że dostasowane są do potrzeb prostych i bardziej wymagających. Niska cena, jakość, wytrzymałość i odporność.

Z tuszem który długo zapewnia bezproblemowe działanie.

SATO - JUDO - BLITZ

metkownice_warszawa_tanio_sato_jednorzędowa_kasy_fiskalne_warszawa_nowodwory_bródno
metkownice_warszawa_blitz_C_8_sklep
wałek_metkownice_Sato_kasy_fiskalne_Warszawa_Kasfisk
metkownica_warszawa_tanio_sato_dwurzędowa_warszawa_nowodwory_legionowo
metkownica blitz warszawa jednorzędowa
walek_barwiacy_metkownice_warszawa_blitz
metkownica_warszawa_dwurzedowa_MX2616_tania_metkownica
metkownice_warszawa_blitz_C_17_sklep_dwurzędowa
metki_białe_jednorzędowe_warszawa_tanio_sato
taśma_do_metkownic_2_rzędowa_26X16mm_kasy_fiskalne_warszawa_drukarka_fiskalna
metki_do_metkownic_2_rzędowa_26X16mm_kasy_fiskalne_warszawa

Metkownica, jak działa. Najważniejsze że działa w sposób prosty i służy przygotowaniu metek cenowych (informacyjnych) które następnie umieszcza się na produkcie (bardzo szeroko rozumianym). Na metkownicy można zaprogramować również kody, daty, wartości cenowe. Wszystko zależy od tego jaki posiadamy asortyment, ile produktów posiadamy w firmie i czego tak naprawde potrzebujemy. Dostępne w ofertach na rynku są metkownice różnych typów i modeli. Różnica pomiędzy nimi sprowadza się do ilości funkcji jakie są oferowane no i oczywiście ceną. Oczywistością jest, że najprostsze modele są najtańsze. Czym więcej funkcji oferuje model tym jego cena jest wyższa.
Wyróżniamy metkownice:
jednorzędowe, dwurzędowe, trójrzędowe.
Metkownice jednorzędowe to najbardziej prosty i podstawowy typ metkownic. Stosuje się je w mniejszych firmach, gdzie bardziej potrzebna jest przykładowo tylko cena a nie dodatkowe informacje. Metkownice dwurzędowe do dyspozycje dają dwa rzędy cyfr, a trójrzędowe – trzy. Metkownice dwurzędowe i trójrzędowe dają większe pole manewru, nie tylko cena ale i przykładowo data moze być nanoszona na metkę. Można wprowdzić również kody które są obsługiwane przez nasz system. Co wymyślimy to naniesiemy. Koniecznie trzeba pamiętać że dobre metkownice dają opcję pozwalającą zadrukowywać cyfry, ale i litery, znaki specjalne, symbole walut poza krajową walutą. Przy wyborze metkownicy ogranicza klienta jedynie jego portfel. Potrzeby mogą wzrosnąć, więc kupno prostej metkownicy może mijać się z celem.

bottom of page