top of page

KASY FISKALNE NOVITUS Warszawa ONLINE

kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
kasy fiskalne warszawa online Nano II wa
kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novit
Kopia kasy_fiskalne_online_warszawa_novi
kasy_fiskalne_warszawa_online_novitus_na
kasa-fiskalna-online-warszawa-nano-gsm-k
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ma
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_se
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ne
kasy_fiskalne_przegląd_warszawa_kasfisk
terminal płatniczy warszawa.jpg

Kasy fiskalne Novitus Warszawa, to urządzenia fiskalne znanej w Polsce firmy specjalizującej się w produkcji kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Obecnie Novitus stał się liderem w produkcji kas fiskalnych online a w szczególności kas z obsługą dotykową - ONE i NEXT.

Novitus oferuje pełny asortyment kas fiskalnych i to jest najważniejsze.

Obecna innowacja - kasy fiskalne online,  jeszcze bardziej umacnia w przekonaniu że produkty Novitus  znajdują się na najwyższym poziomie technologicznym. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 1 milion kas fiskalnych to produkty Novitus.

To proste - Novitus kasy fiskalne i jesteś w dobrym towarzystwie!.

Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych. Dlatego właśnie firma Novitus stała się partnerem firmy KasFisk.

Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty. Dzięki gęstej sieci dystrybucji i serwisu produkty Novitus są dostępne w całym kraju i służą zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Kasy fiskalne, a także inne urządzenia i rozwiązania systemowe opatrzone marką Novitus znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, między innymi w sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, w stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników. Firma KasFisk od początku swej działalności współpracuje z firmą Novitus mając pewność co do oferowanych produktów, ich dostępności, działania i jakości. Obecnie zastosowano system gwarantujący stabilną pracę, a platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autoryzacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

bottom of page