top of page

POSNET WARSZAWA

Posnet Warszawa produkuje kasy fiskalne i drukarki fiskalne które trafiają w gust i potrzebę klienta. Urządzenia fiskalne będące w ofercie firmy KasFisk to modele Posnet o gabarytach dostosowanych dla każdych potrzeb. Z całą pewnością sprawdzą się w pracy mobilnej, w małych punktach usługowych i handlowych a pozostałe modele znakomicie usprawnią prowadzenie sklepu, hurtowni czy serwisu.

Oferta kas i drukarek fiskalnych Posnet jest różnorodna, parametry techniczne, funkcjonalność i możliwość rozbudowy sprawia, że każdy będzie zadowolony.  Sposób pracy z urządzeniami fiskalnymi firmy Posnet jest łatwy, intuicyjny i dostosowany dla potrzeb klienta.

W 2024r. w ofercie są kasy i drukarki wyłącznie w wersji online.

Prezentowane ceny za poszczególne modele są podane w kwocie brutto, bez dodatkowych dopłat, jest to kompleksowa oferta.

Kasy fiskalne POSNET

Drukarki fiskalne POSNET
DRUKRKI
kasy_fiskalne_online_warszawa_ergo_posnet
kasy fiskalne online warszawa kasfisk po
kasy_fiskalne_posnet_kasfisk_online_Wars
kasy fiskalne warszawa posnet bingo max.
drukarka fiskalna themo online kasfisk w
drukarka fiskalna Trio Posnet kasfisk on
drukarki_fiskalne_online_warszawa_therma
drukarki online warszawa_posnet HX warszawa
kasy_fiskalne_online_warszawa_sklep_posn
kasy fiskalne online warszawa kasfisk po
drukarki fiskalne online warszawa kasfis
kasy_fiskalne_warszawa_sklep_posnet _neo

Posnet od ponad ćwierć wieku dostarcza wyjątkowe rozwiązania technologiczne, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy. Oferuje m. in. nowoczesne kasy i drukarki fiskalne, wytrzymałe wagi sklepowe czy łatwe w obsłudze ekrany dotykowe. Posnet chce mieć pewność, że produkowane przez nas urządzenia fiskalne są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagania naszych Klientów. Dlatego poddawane są testom w Instytucie Łączności. W produktach łączy się innowacyjność, wytrzymałość, funkcjonalność i łatwość obsługi, a wszystko to zamyka się w ciekawie zaprojektowanych obudowach. Sprawdź, co oferujemy i wybierz coś, co dla Ciebie jest najlepsze. Kasy Posnet nie znają ograniczeń, możne je użytkować w każdej działalności. rz urządzenia odpowiednie dla Ciebie.

bottom of page