top of page

Tylko dobra kasa jest warta Twoich pieniędzy

KASY FISKALNE SYSTEMOWE

kasy_fiskalne_przeglad_warszawa_kasfisk
terminal_płatniczy_za_darmo_warszawa_terminal_płatniczy_warszawa

Kasy fiskalne systemowe zaprojektowano z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowsze procesory i ogromna pamięć, mają dać możliwość pracy razem z systemami sprzedażowymi, połączonymi w jedną sieć. Wszystko to ma sprawić aby kasa systemowa dawała jak największą swobodę i możliwość ciągłej, łatwej pracy. Połączenie typu LAN Ethernet które oferują te kasy jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy podłącz komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. 
Kasy fiskalne systemowe współpracują z innymi kasami by wspólnie tworzyć system sprzedażowy. Wszystko to sprawia że tego rodzaju kasy to więcej niż zwykła kasa, to kompletne rozwiązanie dla bardzo wymagających. Trzeba pamiętać że kasy systemowe umożliwiają podłączenie do kasy pendrive (przez USB) i przechowywanie kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy. 
A tak bardziej ogólnie - kasa fiskalna to po prostu urządzenie elektroniczne, które służy do rejestracji obrotu oraz kwot podatku dochodowego i podatku VAT należnego, pochodzącego ze sprzedaży detalicznej. Dane o obrotach bieżących rejestrowane są w wewnętrznej zabezpieczonej pamięci a kopia papierowa drukowana jest dla klienta. Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług do pamięci kasy.

Kody te (nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować również do pamięci kasy fiskalnej.

bottom of page