KASY FISKALNE SYSTEMOWE

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Kasy fiskalne systemowe zaprojektowano z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowsze procesory i ogromna pamięć, mają dać możliwość pracy razem z systemami sprzedażowymi, połączonymi w jedną sieć. Wszystko to ma sprawić aby kasa systemowa dawała jak największą swobodę i możliwość ciągłej, łatwej pracy. Połączenie typu LAN Ethernet które oferują te kasy jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy podłącz komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. 
Kasy fiskalne systemowe współpracują z innymi kasami by wspólnie tworzyć system sprzedażowy. Wszystko to sprawia że tego rodzaju kasy to więcej niż zwykła kasa, to kompletne rozwiązanie dla bardzo wymagających. Trzeba pamiętać że kasy sytemowe umożliwiają podłączonie do kasy pendrive (przez USB) i przechowywanie kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy. 
A tak bradziej ogólnie - kasa fiskalna to po prostu urządzenie elektroniczne, które służy do rejestracji obrotu oraz kwot podatku dochodowego i podatku VAT należnego, pochodzącego ze sprzedaży detalicznej.Dane o obrotach bieżących rejestrowane są w wewnętrznej zabezpieczonej pamięci a kopia papierowa drukowana jest dla klienta.Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług do pamięci kasy. Kody te (nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować również do pamięci kasy fiskalnej.

kasy_fiskalne_przegląd_warszawa_kasfisk
kasy fiskalne online warszawa.jpg
Kasfisk_firmy_kasa_fiskalna

BIURO HANDLOWE

03-216 Warszawa

ul. Modlińska 6 lok.112

w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2014 by KasFisk. Proudly created - aservice

SERWIS

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Miodowa 5

kasa_fiskalna_warszawa_tanio_kasy_fiskalne
kasy fiskalne online_warszawa_kasfisk.jp

<img src='http://kasfisk.com/v2/thumbs.php?size={t}&url={url}'>