top of page

Kasa fiskalna Warszawa, to musi być urządzenie na naprawdę niesamowicie wymagający rynek. Wszyscy lubimy markowe samochody i sprzęt RTV, dlaczego więc zgadzać się na produkty udające jedynie że są "markowe"?. Kasa online Warszawa - oferujemy markową kasę w kompletnej, niskiej cenie. Różnorodność potrzeb, wszelakie usługi i handel, specyficzne profesje, wszystko to sprawia że jedynie bardzo dobre urządzenia fiskalne znajdują uznanie. Nasze kasy fiskalne charakteryzują się solidną i niezawodną technologią, ergonomią, dostosowaniem dla każdej działalności i co najważniejsze, są przystępne cenowo, po prostu tanie kasy fiskalne!.

Dla przedsiębiorców w Warszawie oferujemy wszechstronne i uniwersalne kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne, które radzą sobie zarówno w stacjonarnych puntach, ale także w świecie mobilnego świadczenia usług. 

Kasa fiskalna online Warszawa od ręki.
Każdy przedsiębiorca lubi i stara się ograniczać koszty, rozumiemy to i może pozwolicie sobie pomóc?. Korzystając z usług i oferty KasFisk, zyskujesz gwarancję dostawy wybranego urządzenia. Prosimy pamiętać, że w firmie KasFisk cena produktu jest kompletna, składa się z kasy, instalacji, szkolenia, fiskalizacji w Urzędzie Skarbowym.

 Skontaktuj się z nami i dowiedz się ile zaoszczędziłeś - poznaj atrakcyjne warunki współpracy.

Wybierz kasę fiskalną która najlepiej pasuje do Ciebie. 

Pamiętaj że ceny w KasFisk są kompletne*.
Najniższe ceny kas fiskalnych idą w parze z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi, tylko markowi producenci, tylko najlepsze kasy fiskalne w najniższych cenach.

kasy_fiskalne_online_warszawa_tanio_nowy_nowy_dwór_maz_żoliborz_bielany_targówek_tarchomin_praga
kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
Zadzwoń lub napisz do nas

 

tel. 664-166-870

      515-075-321

e-mail: kasfisk@gmail.com

Bezpłatna dostawa

Korzystając z usług i oferty KasFisk, zyskujesz gwarancję bezpłatnej dostawy wybranego urządzenia w Warszawie. Cena produktu jest kompletna, składa się z kasy, instalacji, szkolenia, fiskalizacji.

Punkty handlowe i serwisowe

 

BIURO HANDLOWE

SERWIS PRZEGLĄDY

03-216 Warszawa ul. Modlińska 6 lok.112 w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

pon. do pt. w godz. 9.00 - 17.00

Pamiętaj co zyskujesz stając się naszym partnerem

Profesjonalne doradztwo

Pomoc w sprawach formalnych

Dokumenty do kasy

Bezpłatne szkolenie

Programowanie kasy fiskalnej

Fiskalizacja urządzenia

Instalacja urządzenia fiskalnego

Dostawa

*nie dotyczy wyposażenia opcjonalnego urządzeń fiskalnych oraz pozostałego sprzętu posiadającego dodatkowe opcje wyposażenia

bottom of page