top of page

Czy możliwe jest połącznie najwyższej jakości kasy fiskalnej z niską ceną ?.

Jak połączyć bezwarayjną, prostą kasę z ceną która sprawia że jest to tania oferta?.

Jest takie rozwiązanie, czyli można. Taki zestaw jest możliwy gdy wybiera się urządzenia znakomitych producentów krajowych, którzy od lat dostarczają tego typu rozwiązania na nasz rynek.

Właśnie to sprawia, że tania kasa w Warszawie jest osiągalna.  

novitus_kasy_fiskalne_online_warszawa
kasa_novitus_nano_warszawa
kasa_online_Nano_II_warszawa_kasfisk-rem
kasa_online_link_novitus
LOGO_ONE-removebg-preview.png
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ne
rwhthwh-removebg-preview.png
ergo_online_warszawa
kasa_online_posnet_warszawa
fawag lite posnet
posnet mobile.png
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_next_pro_kasfisk
posnet revo logo.png

Tanie kasy online są w ofercie firmy KasFisk od samego poczatku. Warszawa powinna wyposażyć się w kasy fiskalne markowych producentów krajowych dla własnego bezpieczeństwa i niskich kosztów.  Jakość i trwałość, wygoda i łatwość posługiwania, cena zawsze zależy od tego czego się oczekuje.

Firma KasFisk dokłada wszelkich starań aby oferować solidne kasy fiskalne online w najniższych możliwie cenach.

Kasy fiskalne ONLINE to kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas. Nadal jest łatwa w obsłudze a wersje jakie są obecnie dostępne zwiększyły atrakcyjność. Są kasy fiskalne online które można obsługiwać jak dotykowy telefon.
Kasa fiskalna online jest w pełni samodzielnymi urządzeniami fiskalnymi, przesyłającymi dane o obrotach i sprzedaży do CRK. Odbywa się to poprzez sieć internetową, zupełnie bez udziału osoby pracującej "na kasie". Dzielimy je skrótowo mówiąc na małe, średnie i systemowe. Warunkiem jest podłączenie kasy do sieci internetowej i ten obowiązek spoczywa na właścicielu kasy. W swym wyposażeniu oferują system podłączeń poprzez Wi-fi, Lan i GPRS. Dzięki zastosowania modułowej konstrukcji, oferują możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne. Rejestrację sprzedaży na kasie wykonuje się  przez wprowadzanie kodów sprzedawanych towarów lub usług bezpośrednio z klawiatury lub za pomocą czytnika kodów / skanera. Warunkiem koniecznym jest wpisanie przed rozpoczęciem sprzedaży nazwy sprzedawanych towarów/usług. Kody te (czasami nazywane pozycjami) należy wcześniej zaprogramować do pamięci kasy fiskalnej. Najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online które oferują w swojej konstrukcji więcej niż jeden system łączności z Centralnym Repozytorium Kas. Mówimy tu przykładowo że kasa fiskalna posiada w swojej konstrukcji łączność "po kablu" i jednocześnie moduł Wi-Fi. To oczywista wygoda i komfort wyboru. Tym bardziej gdy idzie to w parze z niepodnoszeniem ceny produktu końcowego.

bottom of page