kasy fiskalne-novitus_warszawa_tanie_kasy_online

Kasy fiskalne NOVITUS

Novitus kasy fiskalne - dla każdego klienta. Urządzenia fiskalne które znajdują się w ofercie firmy KasFisk to modele Novitus o wymiarach skierowanych dla każdej działalności i dostosowane dla każdych wymagań. Wiemy, że całą pewnością sprawdzają się w pracy mobilnej, w małych punktach usługowych i handlowych a pozostałe modele znakomicie usprawnią prowadzenie sklepu, hurtowni czy serwisu.

Żadna trudna sytuacja czy lokalizacja, nie stanowią przeszkody do zastosowań urządzeń firmy Novitus.

Oferta kas fiskalnych Novitus jest zróżnicowana, parametry techniczne, funkcjonalność i możliwość rozbudowy sprawia, że każdy nabywający kasę z oferty Novitus będzie zadowolony.

Urządzenia fiskalne firmy Novitus to ergonomia, łatwa obsługa, dostosowanie dla potrzeb klienta.

serwis_kasy_fiskalnej_przegląd_okresowy
kasy_fiskalne_bielany_novitus_warszawa_online
kasy fiskalne warszawa_novitus_nano_e

NANO E  jest najmniejszą kasą fiskalną w ofercie NOVITUS i jednocześnie jedna z najmniejszych na rynku, przenośna, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Kasa przeznaczona dla osób prowadzących mobilną sprzedaż towarów oraz usług. Sprawdzi się także w sprzedaży tradycyjnej, gdzie miejsce ma ograniczoną powierzchnię.

Alfanumeryczna, precyzyjnie działająca klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Podświetlana, kolorowa klawiatura kasy pozwoli na prace również w ciemnościach, a jej wykonanie z silikonu, zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

Znakomicie współpracuje z terminalami płatniczymi.

Dwie wersje kolorystyczne.

Cena od
1390.00 netto
Kasa_fiskalna_Novitus_Sento_LAN_E_kasfisk
kasy_fiskalne_novitus_next_warszawa_online

Sento LAN E to wspaniała kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych. Przeznaczona jest dla: małych, średnich i dużych punktów handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu.

Najważniejszą nowością w kasie tej klasy jest złącze LAN – to złącze, dzięki któremu z kasą możne się komunikować z dowolnego miejsca na świecie, zapewniającego największą stabilność i prędkość połączenia. Standardowa karta sieciowa umożliwia podłączenie kasy do istniejącej w firmie/sklepie sieci komputerowej.

Znakomicie współpracuje z terminalami płatniczymi.

Cena od
1490.00 netto

Kasa fiskalna Novitus NEXT, to pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane,proste oprogramowanie. Novitus Next jest kasą fiskalną, ale ma już funkcjonalności systemu sprzedażowego. Urządzenie pozwala zarówno użytkować klawiaturę mechaniczną ale i także dotykowy ekran znany z tabletów i smartfonów. 

Novitus NEXT oferuje automatyczną konfigurację z NoviCloud co otwiera nowe możliwości.

Zakupując kasę Novitus Next otrzymujesz bezterminowy dostęp do usługi archiwizacji NoviCloud.

Twoja baza towarowa będzie bezpieczna. Wystarczy kasa Next i założenie bezpłatnego konta. Usługa chmury NoviCloud sprawia, że cały swój biznes jest pod kontrolą, z poziomu przeglądarki internetowej i z dowolnego miejsca na świecie.

Wszystkie te funkcjonalności otrzymasz po prostu podłączając kasę fiskalną Next do internetu i podając dane dostępowe do chmury Novicloud. Pełna funkcjonalność chmury NoviCloud za dopłatą.

Znakomicie współpracuje z terminalami płatniczymi.

Cena od
2190.00 netto