top of page

 NOVITUS WARSZAWA

Novitus produkuje wysokiej jakości kasy i drukarki fiskalne w Warszawie.

Urządzenia fiskalne które znajdują się w ofercie firmy KasFisk to modele Novitus o parametrach skierowanych dla każdej działalności i dostosowane dla każdych wymagań. Z całą pewnością sprawdzają się w pracy mobilnej, w punktach usługowych i handlowych, a inne modele znakomicie usprawnią prowadzenie sklepu, hurtowni czy serwisu. Novitus od wielu lat wyposaża swoich klientów jedynie w przemyślane, nowoczesne i łatwe w codziennym użytkowaniu urządzenia.

Przykładem są kasy z dotykowymi ekranami na których praca jest po prostu łatwa, prosta, przyjemna i mogą zastąpić rozwiązania POS.

Żadna trudna sytuacja czy lokalizacja, nie stanowi przeszkody do zastosowań urządzeń firmy Novitus.

Urządzenia fiskalne firmy Novitus to ergonomia, łatwa obsługa, dostosowanie dla potrzeb klienta.

Wybierając kasę lub drukarkę fiskalną Novitus możesz być pewny że nie jesteś sam.

Novitus pracuje dla klientów. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczynało pod nazwą Optimus IC w 1994, która w 2005 została zmieniona na Novitus. Jakość i tradycja, ukierunkowanie na potrzeby klienta, praca nad dostępnością cenową. Innowacyjność i poszukiwanie rozwiązania by było łatwiej, przyjemnie i tanio. Bo jak się chce to można. Novitus Warszawa - wszystko czego potrzebujesz.

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA, spółka technologiczna specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

serwis_kasy_fiskalnej_przegląd_okresowy
logo_Kasfisk_firmy_kasa_fiskalna
kasy_fiskalne_bielany_novitus_warszawa_online
bottom of page