top of page
kasy fiskalne-novitus_warszawa_tanie_kasy_online

 NOVITUS WARSZAWA

Novitus Warszawa to kasy i drukarki fiskalne dla każdego klienta. Urządzenia fiskalne które znajdują się w ofercie firmy KasFisk to modele Novitus o wymiarach skierowanych dla każdej działalności i dostosowane dla każdych wymagań. Wiemy, że całą pewnością sprawdzają się w pracy mobilnej, w małych punktach usługowych i handlowych a pozostałe modele znakomicie usprawnią prowadzenie sklepu, hurtowni czy serwisu. Novitus od wielu lat zabezpiecza swoich klientów jedynie w przemyślane, nowoczesne i łatwe w codziennym użytkowaniu urządzenia. Przykładem są kasy z dotykowymi ekranami na których praca jest po prostu łatwa, prosta i mogą zastąpić rozwiązania POS.

Żadna trudna sytuacja czy lokalizacja, nie stanowią przeszkody do zastosowań urządzeń firmy Novitus.

Oferta kas fiskalnych Novitus jest zróżnicowana, parametry techniczne, funkcjonalność i możliwość rozbudowy sprawia, że każdy nabywający kasę z oferty Novitus będzie zadowolony.

Urządzenia fiskalne firmy Novitus to ergonomia, łatwa obsługa, dostosowanie dla potrzeb klienta.

Wybierając kasę lub drukarkę fiskalną Novitus możesz być pewny że nie jesteś sam.

kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novit
kasy_fiskalne_warszawa_online_novitus_na
drukarki_fiskalne_online_warszawa_deon_novitus_tanio_online.jpg
kasy fiskalne warszawa online Nano II wa
Kopia kasy_fiskalne_online_warszawa_novi
kasa-fiskalna-online-warszawa-nano-gsm-k
drukarki_fiskalne_online_warszawa_novitus_bono_tanio
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ma
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_se
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus_ne
drukarka_fiskalna _online_warszawa_novitus_hd_II

Od dawna Novitus pracuje dla klientów. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczynało pod nazwą Optimus IC w 1994, która w 2005 została zmieniona na Novitus. Jakość i tradycja, ukierunkowanie na potrzeby klienta, praca nad dostępnością cenową. Innowacyjność i poszukiwanie rozwiązania by było łatwiej, przyjemnie i tanio. Bo jak się chce to można. Novitus Warszawa - wszystko czego potrzebujesz.

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA, spółka technologiczna specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

serwis_kasy_fiskalnej_przegląd_okresowy
kasy_fiskalne_bielany_novitus_warszawa_online
bottom of page