top of page

 NOVITUS WARSZAWA

Novitus dostarcza na rynek wysokiej jakości kasy i drukarki fiskalne, a także inne rozwiązania wspomagające handel i usługi oraz inne działaności które są w Warszawie. Urządzenia fiskalne które znajdują się w ofercie firmy KasFisk to modele Novitus o wymiarach skierowanych dla każdej działalności i dostosowane dla każdych wymagań. Wiemy, że całą pewnością sprawdzają się w pracy mobilnej, w małych punktach usługowych i handlowych a pozostałe modele znakomicie usprawnią prowadzenie sklepu, hurtowni czy serwisu. Novitus od wielu lat zabezpiecza swoich klientów jedynie w przemyślane, nowoczesne i łatwe w codziennym użytkowaniu urządzenia. Przykładem są kasy z dotykowymi ekranami na których praca jest po prostu łatwa, prosta i mogą zastąpić rozwiązania POS.

Żadna trudna sytuacja czy lokalizacja, nie stanowią przeszkody do zastosowań urządzeń firmy Novitus.

Urządzenia fiskalne firmy Novitus to ergonomia, łatwa obsługa, dostosowanie dla potrzeb klienta.

Wybierając kasę lub drukarkę fiskalną Novitus możesz być pewny że nie jesteś sam.

kasa_next_pro_warszawa_online_kasfisk
kasy_fiskalne_online_warszawa_link_novitus
kasy_fiskalne_warszawa_online_novitus
drukarki_fiskalne_online_warszawa_deon_novitus_tanio_online
kasy fiskalne warszawa online Nano II
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus
kasa-fiskalna-online-warszawa-nano-gsm
drukarki_fiskalne_online_warszawa_novitus_bono_tanio
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus
kasy_fiskalne_online_warszawa_novitus
drukarka_fiskalna _online_warszawa_novitus_hd_II

Od dawna Novitus pracuje dla klientów. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczynało pod nazwą Optimus IC w 1994, która w 2005 została zmieniona na Novitus. Jakość i tradycja, ukierunkowanie na potrzeby klienta, praca nad dostępnością cenową. Innowacyjność i poszukiwanie rozwiązania by było łatwiej, przyjemnie i tanio. Bo jak się chce to można. Novitus Warszawa - wszystko czego potrzebujesz.

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA, spółka technologiczna specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

serwis_kasy_fiskalnej_przegląd_okresowy
kasy_fiskalne_bielany_novitus_warszawa_online
bottom of page