top of page
tło_paytel

TERMINAL PŁATNICZY WARSZAWA

SmartPOS NexGo N3

KasFisk

SmartPOS NexGo N3

 Nowoczesny, duży dotykowy wyświetlacz sprawia, że przeprowadzanie transakcji staje się proste i przejrzyste. Intuicyjny i nowoczeny interfejs zwiększa szybkość i łatwość obsługi klientów w dowolnym momencie. Możliwości, jakie oferuje system pozwalają na wykorzystanie terminala nie tylko do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Aplikacje partnerskie sprawiają, że terminal może pełnić wiele różnych funkcji, przekształcając NexGo N3 w terminal najnowszej generacji.

Akceptowane transakcje

  • MasterCard

  • Visa

  • Google Pay

  • Apple Pay

  • BLIK

Obsługiwane karty

  • EMV (karty z chip)

  • Magstripe (karty z paskiem magnetycznym)

  • Contactless (chipowe karty bezdotykowe)

terminal_pos_ołatniczy-kasa fiskalna waraszwa

SmartPOS NexGo N3
mobilny terminal płatniczy z rozwiązaniami, wspierającymi efektywność i prostotę obsługi klienta, z komfortem użytkowania. Zastosowanie szybkiego czterordzeniowego procesora zapewnia lepszą wydajność i szybkość przy każdej transakcji.

SmartPOS NexGo N3

Odbierz terminal płatniczy za darmo
Darmowe terminale płatnicze dla małych firm umożliwiają na bezproblemowe wejście na rynek płatności bezgotówkowych bez ponoszenia kosztów. Dzięki wsparciu, jakie gwarantuje Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może otrzymać terminal bez abonamentu na okres 12 miesięcy.
polskabezgotówkaowa_warszawa

Terminal płatniczy Warszawa może być każdego typu i rodzaju.

Nie mniej jednak, nowe urządzenia nadchodzą i oferują nowe funkcje i działalnie na wszelkie sposoby. Tym razem możemy spojrzeć na na dotykowy terminal płatniczy. W czym jest lepszy? - z całą pewnością oferuje możliwość obsługi podobną do telefonów (smartfonów) a jest to opcja coraz bardziej preferowana. Terminal płatniczy SmartPOS NexGo N3 jest właśnie tym czymś. Czy jest czymś zupełnie innym?, zapewne ale jednocześnie jest stabilnym i bezpiecznym sposobem przyjmowania płatności. Akceptuje wszystkie formy płatności i karty. Działa bardzo szybko i stabilnie więc praca z nim nie powoduje kłopotów związanych z "zacinaniem". Terminal płatniczy SmartPOS NexGo N3 pracuje tak jak tego potrzebujemy. Może działać samodzielnie, może być "podpięty" do kasy fiskalnej i wówczas to kasa nim steruje a może także zastąpić program sprzedażowy. I to jest prawdziwa nowość. Dzięki zainstalowanej specjalnej aplikacji wszystkie swoje produkty lub usługi można wprowadzić do tego POS i po podłączeniu do drukarki mamy gotowe stanowisko sprzedażowe. Wszystko w jednym. Dla rozpoczynających swoją drogę w biznesie ten terminal (SmartPOS NexGo N3) został włączony do programu Polska Bezgotówkowa. Czyli można mieć ten terminal przez 5 miesięcy za darmo. 

bottom of page