TERMINAL PŁATNICZY WARSZAWA

OBECNIE TERMINAL PŁATNICZY ZA DARMO

Obecnie mamy propozycję - terminal płatniczy za darmo -

Do kogo jest jest skierowna ta oferta? 

Propozycja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują terminala płatniczego aby zwiększyć swoje zyski i dostępność oferty. Operujemy na terenie Warszawy i wszystkich miast wokół.

 

Szczegóły: 

-  terminal płatniczy za darmo przez rok 
-  koszty transakcji do 100.000 PLN - za darmo
-  instalacja - za darmo

-  szkolenie - za darmo

-  3 terminale w tym programie - za darmo

Korzyści dla nowego przedsiębiorcy

  • Terminal płatniczy za darmo przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

  • Opłaty prowizyjne od transakcji do wartości 100.000 PLN na jeden terminal - 0 zł.

  • Minimalny próg obrotu - brak.

Warunki przystąpienia przedsiębiorcy do programu :

  • Podpisanie umowy na akceptacje kart płatniczych z partnerem programu.

  • Przed podpisaniem umowy przez co najmniej 12 miesięcy przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line.

  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.

  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym;

  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu.

Co dalej po zakończeniu programu?​

Po 12 miesiącach finansowania, wszyscy chętni przejdą na obowiązujące warunki cenowe określone w dowolnej umowie, nie krótszej niż 12 miesięcy zgodnej z aktualnym cennikiem. Obecne ceny dalszego użytkowania terminala płatniczego oferowanego przez KasFisk są atrakcyjne dla dotychczasowych właścicieli. Z całą pewnością nie rozczarują się Państwo przedłużając umowę na nowych warunkach. 

terminal_płatniczy_za_darmo_warszawa_terminal_płatniczy_warszawa.jpg