top of page

DRUKARKI NOVITUS WARSZAWA ONLINE

Drukarki Novitus oferowane w Warszawie umożliwiają połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem internetu. Oznacza to, że drukarki fiskalne Novitus spełniają wymagania wymagania najbardziej wymagających klientów i zabezpieczają kryteria i warunki techniczne, którym muszą odpowiadać - CRK, oraz Ustawy o VAT.

Działają wspólnie z programami sprzedażowymi i magazynowymi. 

Drukarki fiskalne Novitus Warszawa teraz są Online.

 

Drukarki Novitus znane są od dawna z prostoty rozwiąń i przyjaznym dostosowaniem do użytkownika. Mało jest drukarek fiskalnych oferujących "wszystko na pokładzie". Oznacza to, że nie trzeba się martwić wyborem opcji łaczności z CRK, wszystko już jest i pozostaje tylko wybrać. Zastosowane w tych drukarkach funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Drukarki fiskalne Online Novitus z Centralnym Repozytorum Kas mogą się łączyć za pomocą sieci LAN, WLAN po dołożeniu opcjonalnego konwertera USB-WiFi lub GSM po dołożeniu wewnętrznego modemu GSM lub zewnętrznego konwertera USB-GSM. Czyli w praktyce - raz skonfigurowane pracują z wybranymi programi, na podstawie wprowadzonych danych. Oznacza to że drukarka zrobi dla swego właściciela to co on najbardziej lubi, da o sobie samej zapomnieć. Pracuje i tyle, dopóki samemu się nie wyda kolejnych poleceń można naprawdę niczym sie nie przejmować. Olbrzymią zaletą tego producenta jest szerokie spojrzenie na potrzeby klienta. Mamy do wyboru drukarki mobilne, apteczne i sklepowe. Czyli dla każdego potrzebującego coś dobrego.

 Podsumowując, osoby które użytkowały dotychczas drukarki Novitus nie muszą uczyć sie czegoś nowego. Mają nowy sprzęt który znają. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży. Dzięki szerokiej gamie wydruków niefiskalnych, wydrukujesz wszystko co  konieczne do funkcjonowania sklepu lub firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek. Oczywiście jeśli nie potrzebujecie drukarki zawsze możecie wybrać kasę fiskalną. Można z oferty Novitus wybrać drukarkę przeznaczoną specjalnie do apteki. 

O wszelkich nowościach i ewentualych zmianach można przeczytać oczywiście na na szym blogu

bottom of page