DRUKARKI FISKALNE ONLINE

drukarka fiskalna Trio Posnet kasfisk on
kasy fiskalne online warszawa.jpg

Drukarki online to zbiór sprawdzonych technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku drukarek fiskalnych i systemów łączności. Czym są te drukarki, czy bardzo różnią się od dotychczasowych dostępnych na rynku?. I to jest dobra wiadmość. Nowe, online drukarki w swej obsłudze i działaniu zachowały wszystko to, co już było znane i stosowane od dawna. Oczywiście zostały jeszcze lepiej dopracowane aby spełnić wymagania dnia obecnego ale zostało to zrobione w sposób nie widoczny, nie wpływający na użytkownika. Moduły komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas zostały tak wykonane by nie utrudniać codziennej pracy. Tak naprawdę klientowi pozostaje wybór sposobu łączenia z inetrnetem. Kabel, wi-fi, wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika (właściciela) kasy. Wykorzystać można port USB do połączenia z CRK, a jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to najszybsza i najłatwiejsza metoda. Ale jeśli potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej mamy drukarki z opcją WiFi. Dostępne są małe kompaktowe drukarki, duże, do intensywnej pracy i pozostałe w zależności od potrzeb.

Drukarka fiskalna online zawsze współpracuje z zewnętrznym systemem sprzedażowo-rozliczeniowym tj. np. z komputerem wyposażonym w odpowiednie oprogramowanie. Sprzedaż rejestrowana jest zawsze za pomocą zewnetrznego programu sprzedazowego.

Warto zwrócić uwagę, że drukarki online można również w bardzo łatwy sposób połączyć z programem sprzedażowo- magazynowym i prowadzić rozliczenia sprzedaży, które uprzednio zarejestrowanej w bazie produktowej. Inną kwestią która jest Istotna, jest zwrócenie uwagi na program aktualnie używany do obsługi - musi on obsługiwać nowe ustawienia drukarek fiskalnych online. Warto dlatego zasięgnąć informacji u dostawcy / producenta oprogramowania czy dany program został już dostosowany do wymogów online.

Kasfisk_firmy_kasa_fiskalna

BIURO HANDLOWE

03-216 Warszawa

ul. Modlińska 6 lok.112

w budynku CEZEX

(przy Auchan Modlińska)

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2014 by KasFisk. Proudly created - aservice

SERWIS

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Miodowa 5

kasa_fiskalna_warszawa_tanio_kasy_fiskalne
kasy fiskalne online_warszawa_kasfisk.jp

<img src='http://kasfisk.com/v2/thumbs.php?size={t}&url={url}'>