top of page

MOBILNE KASY FISKALNE WARSZAWA

Mobilne kasy fiskalne to te, które zabiera się ze sobą. Warszawa ma duży wybór kas mobilnych. Te urządzenia nie mają ograniczeń, dziś tu, jutro tam. Działasz na tego rodzaju kasie gdzie tylko chcesz. 

Tylko dobra kasa jest warta Twoich pieniędzy

terminal_płatniczy_za_darmo_warszawa_terminal_płatniczy_warszawa
kasy_fiskalne_przeglad_warszawa_kasfisk

Kasa mobilna to poręczne i przenośne urządzenie, które jest bardzo wygodne w eksploatacji. Jest czasami wstanie zastąpić urządzenia o większych rozmiarach gdyż baza PLU jest bardzo szeroka. Kasa mobilna jest urządzeniem samodzielnym, rejestracja sprzedaży towarów i usług odbywa się bezpośrednio z klawiatury lub obecnie wyświetlacza kasy. Kody towarów (wcześniej zaprogramowanych w bazie towarowej kasy) podawane są bezpośrednio z klawiatury kasy lub za pomocą czytnika kodów kreskowych podłączonego do kasy. Rozwiązanie tego typu jest bardzo cenione ze względu na możliwości które otwierają się przed mobilną kasą. Dowód sprzedaży może byc wystawiony natychmiast w miejscu przyjmowania należności. Klient nie musi się fatygować sie do siedziby sprzeadwcy / usługodawcy. Jest to rozwiązanie które podnosi wydajność, poprawia wizerunek, odpowiada na dzisiejsze potrzeby rynkowe. Współpraca kasy mobilnej z terminalem płatniczym jest wartością dodaną, powodującą bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

Najlepsze rozwiązanie dla biznesu w "ruchu" - kasa mobilna. Masz firmę przykładowo na Targówku a uczestniczysz w targach na Bielanach, Potrzebujesz urządzenia mobilnego a nie systemowego, którego po prostu nie da się zabierać ze sobą.

bottom of page