top of page

TERMINAL PŁATNICZY  Ingenico IWL 250

kasy_fiskalne_terminal__płatniczy_paytel_kasy_fiskalna_warszawa

Bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę płatności elektronicznych. Ingenico iWL250 umożliwia używanie kart z paskiem, chipowych i zbliżeniowych, jak również zapewnia przyjmowanie płatności PeoPay z zastosowaniem telefonów komórkowych, sprzedaż doładowań GSM oraz wprowadzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla klientów. Poza tym, terminal został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjną w obsłudze klawiaturę oraz mechanizm drukujący, który pracuje z szybkością 30 linii na sekundę. 

Terminal Płatniczy_za darmo_warszawa_kasfisk_IWL250_białołęka

Kompleksowo obsługuje płatności elektroniczne


Ingenico iWL250 zagwarantuje Ci sprawną obsługę płatności elektronicznych. Urządzenie umożliwi nabywcom stosowanie kart z paskiem, chipowych lub zbliżeniowych.  Oprócz tego, z Ingenico iWL250 zaczniesz przyjmować płatności wykonywane za pomocą telefonu komórkowego.

Uzupełnianie kont telefonów komórkowych


PayTel Ingenico iWL250 pozwoli Ci również na sprzedaż doładowań. Z zastosowaniem terminala zaoferujesz klientom uzupełnianie kont telefonów komórkowych, funkcjonujących w systemie pre-paid. 

 

Kolorowy wyświetlacz i 4 klawisze funkcyjne


Poza wieloma funkcjami aplikacji płatniczej, Ingenico iWL250 zostało wyposażone w kolorowy ekran o wielkości 2,81" (4096 kolorów), jak również w podświetlaną klawiaturę, która posiada klawisz nawigacyjny i 4 przyciski funkcyjne. 

 

Pracuje z prędkością 30 linii/s


PayTel Ingenico iWL250 posiada mechanizm drukujący, który pracuje z zawrotną prędkością 30 linii/s. Urządzenie używa do tego prostych w instalacji materiałów eksploatacyjnych o szerokości 56 mm i średnicy 40 mm. Poza tym, zastosowana w Ingenico iWL250 technologia pracuje w rozdzielczości 200 dpi, oferując wysoką jakość wydruku.
 

Zainteresowanych terminalem płatniczym Ingenico IWL 250

zapraszamy do kontaktu z nami

dla każdego przygotujemy indywidualną propozycję dostosowaną do potrzeb i wymagań w rewelacyjnej cenie

-  krótki termin realizacji

- bezpłatna instalacja i szkolenie

bottom of page